Profesjonalne kamizelki ratownicze

Profesjonalne kamizelki ratownicze

Profesjonalne kamizelki Hongkong CPLINK Technology Co. Ltd. Jest maskę z rurką, akcesoria do kamer Gopro, produktów na zewnątrz itp profesjonalnej produkcji i przetwarzania firmy, posiada system zarządzania jakości kompletne i naukowych. Firma znajduje się w Shenzhen Longhua District nowa, teraz...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Profesjonalne kamizelki
Hongkong CPLINK Technology Co. Ltd. Jest maskę z rurką, akcesoria do kamer Gopro, produktów na zewnątrz itp profesjonalnej produkcji i przetwarzania firmy, posiada system zarządzania jakości kompletne i naukowych.
Firma znajduje się w dzielnicy New Longhua Shenzhen, teraz ma prawie 100 wyjątkowych pracowników i produkcji, środowisko pracy.
Z krajowych i międzynarodowych top D & R zespół, sprzęt do produkcji zaawansowanych i doświadczonych wskazówki techniczne.
Wiodących, dojrzałe technologii i doświadczenia w globalnej nurkowania dostarcza branży.
SMACO jest marką flagową firmy, produkty marki dla sprzedaży krajowej i zagranicznej krajów (w tym Stany Zjednoczone, Japonia, Tajlandia, Kanada, itp.).


Szczegóły produktu


Typ elementu

Kamizelka ratunkowa

Material

nylon + pianka

Kolor

pomarańczowy, żółty, niebieski, czerwony

Odpowiednich osób

dorośli

Nadaje się do

sporty wodne

Rozmiar

dowolny rozmiar pasuje do większości osób

SKU

OE702SPAA83EDDSGAMZ-16011477

Rozmiar (L x b x H)

10 x 10 x 10

Typ gwarancji

Brak gwarancji

Waga

0,10

Użycie

Nurkowanie Surfing

Kod HS

3926209000

Pochodzenie

Chiny

Płeć

Uniseximage001.jpgimage003.jpgimage005.png


Jak wybrać odpowiednie kamizelki ratunkowe

1. kamizelka ratunkowa, należy spróbować wybrać bardziej jasne kolory, takie jak czerwony, żółty,ponieważ po użytkownika objętych w wodzie, może niech ratownicy są łatwiej znaleźć.

  
2. nie powinno być gwizdek ratowniczy na kamizelki ratunkowej, niech wezwanie pomocy.
  

3. Aby łatwo je znaleźć w morzu, koloru tkaniny kamizelki jest w porównaniunajczęściej jasne kolory, a w barku kamizelka dwa z refleksji zarządu,należy zwrócić uwagę podczas wybierz i Kupię.

Zapytanie