Top Design Snorkeling Mask

Top Design Snorkeling Mask

★★★ 180 ° PEŁNA TWARZ PANORAMICZNY OKULAROWY PROJEKT SOCZEWKI - ułatwia oddychanie w naturalny sposób przez usta lub nos podczas snorkelingu. Nasza maska zapewnia 180 ° pole widzenia - największa z dostępnych na rynku mask do snorkel, gwarantująca, że zobaczysz więcej ryb i stworzeń morskich ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

  • ★★★ 180 ° PEŁNA TWARZ PANORAMICZNY OKULAROWY PROJEKT SOCZEWKI - sprawia, że oddychanie w naturalny sposób przez usta lub nos podczas snorkelingu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nasza maska zapewnia 180 ° pole widzenia - największa z dostępnych na rynku masek do nurkowania, gwarantująca, że zobaczysz więcej ryb i stworzeń morskich niż kiedykolwiek wcześniej.

  • ★★★ GoPro MOUNT INCLUDED, dzięki czemu można łatwo podłączyć kamerę GoPro do niesamowitych zdjęć podwodnych.

  • ★★★ Technologia DRY SNORKEL zatrzymuje słoną wodę przed dostaniem się do ust i zapobiega odruchom wymiotnym. Poświęć mniej czasu na martwienie się o wodę w masce i więcej czasu na snorkeling!

  • ★★★ ANTY-FOG DESIGN - Nie ma nic gorszego niż radzenie sobie z maską, która ciągle się zamienia. Nasz innowacyjny projekt posiada oddzielną komorę oddechową, która tworzy strumień powietrza z dala od głównej wizjera, co pomaga wyeliminować zamglenie i zapewnia dłuższy czas nurkowania.

  • ★★★ DZIECI I MŁODOŚĆ pokochają sposób, w jaki maska działa, gdy uczą się nurkować i pływać z głową w wodzie. Dodatkowo pomyślą, że fajnie jest oddychać pod wodą!


Zapytanie