Seaview Gopro Snorkel maski

Seaview Gopro Snorkel maski

WILDHORN SEAVIEW 180° oryginalna maska pełnotwarzowa Snorkel. Seaview 180° łączy w sobie unikalne cechy z wielkim stylu dla lepiej rurką doświadczenia. Zobacz więcej, dłużej i cieszyć się więcej stworzeń morskich. To już ustaliliśmy sobie jako lider w branży poprzez utrzymanie najwyższej...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

SEAVIEW WILDHORN 180°

Oryginalna maska pełnotwarzowa Snorkel. Seaview 180° łączy w sobie unikalne cechy z wielkim stylu dla lepiej rurką doświadczenia. Zobacz więcej, dłużej i cieszyć się więcej stworzeń morskich.

Wami nawiązaliśmy siebie jako lider w branży przy zachowaniu najwyższych standardów produktu. Mamy starannie przetestowane i zaprojektowana Seaview 180°, aby uzyskać optymalną wydajność, przy użyciu tylko wysokiej jakości materiałów.

Zobaczysz sposób, bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Seaview 180° obiektyw został zaprojektowany i wyrafinowane aby umożliwić optymalne niezakłóconej widoczności i maksymalne pole widzenia.

Maska z fajka naszych 180° Seaview pozwoli Ci oddychać przez nos lub usta w wodzie. Myślimy, że to pomoże Ci skupić się na swoim doświadczeniu zamiast Twojego sprzętu.

Wstaw trwałego silikonu tworzy komfortowe wodoszczelności, który będzie Cię nurkowanie wszystkich dzień. Każda woda, która się w po prostu wypływa na zewnątrz jeden zawór podbródek gdy Odchylić głowę do tyłu.

Nasze funkcje Innowacyjna konstrukcja komory oddzielne oddech, który tworzy przepływ powietrza od obszaru wyświetlania głównego i pomaga wyeliminować mgły.


Zapytanie