Twarz pełna maska do nurkowania z rurką

Twarz pełna maska do nurkowania z rurką

Wody sportowe pływanie pełna suche nurkowanie maska Opis produktu nasz profesjonalny zespół zaprojektował całą twarz snorkel maski, która jest szczelny, Anti-Fog i oddychać przez nos, aby zaspokoić swoją ciekawość na temat podwodnego świata. Podczas produkcji, każdy krok sprawdzeniu ściśle...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wody sportowe pływanie pełna suche nurkowanie maska Opis produktu

Nasz profesjonalny zespół zaprojektował pełną twarz maska fajka, który jest szczelny, Anti-Fog i oddychać przez nos, aby zaspokoić swoją ciekawość na temat podwodnego świata.

Podczas produkcji, każdy krok ma zostały sprawdzone ściśle, w tym bezpieczeństwa, szczelność i właściwości przeciwmgielne maskę z rurką.

Nasza pełna wizja maskę z rurką może pozwalają zobaczyć świat kolorowy morze i sprawi, że oddychać pod wodą przez nos tak jak na ziemi.

Przywiązujemy dużą wagę do jakości produktu i doświadczenie klienta, więc jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas użytkowania, prosimy o kontakt z nami.


Funkcje:

1. proces: Integracji ochrony środowiska z żywności silikonu i PC, wysokiej klasy, visual harmonii i piękna.

2. pływalności piłkę: A. dodać jeden więcej kula pływaka. B, przyjąć silikonu i kleju silikonowego, nie jest łatwe do wody. C. Waga żel krzemionkowy pozwala pływak do zsuwania się szybciej i bardziej wrażliwe na działanie.

3. mobilne karty: PC materiał wzmocniony przeniesienia karty wytrzymałość, gwarantowana aby nie spaść, obchodzą problemy z kartą, które wcześniej pojawiły się na rynku.

4. rury O-ring (wodoodporny pierścień) jest zastępowany trzy warstwy silikonu pierścień, który jest bardziej zamknięty niż oryginalna warstwa wodoodporna. Rozwiązuje problem wycieku na rynku i nie jest łatwo zerwać!


Zawartość opakowania obejmują:

1 x pełna maska Fajka

1 x śruby śruby kamery

1 montaż zgodny załącznik x GoPro (aparat nie obejmuje)

1 x Podręcznik użytkownika

1 x Worek siatkowy

1 x poduszka zawór

8.jpg

17.jpg

M8018新款-04.jpg

包装流程图.jpg


Zapytanie