Maska do nurkowania Amazon Top Sell

Maska do nurkowania Amazon Top Sell

FULL FACE DESIGN - nasza maska do snorkelingu zapewnia pole widzenia. Ułatwia niż kiedykolwiek oddychanie wygodnie przez usta lub nos podczas snorkelingu. Poza tym, w przeciwieństwie do zakrzywionej soczewki, która jest jak soczewka rybiego oka, która sprawia, że wszystko wydaje się być dalej niż normalnie, co jest ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

FULL FACE DESIGN - nasza maska do snorkelingu zapewnia pole widzenia. Ułatwia niż kiedykolwiek oddychanie wygodnie przez usta lub nos podczas snorkelingu. Ponadto, w przeciwieństwie do zakrzywionej soczewki, która jest jak soczewka typu "rybie oko", która sprawia, że wszystko wydaje się być dalej niż normalnie, co jest niebezpieczne i powoduje zawroty głowy i ból głowy w miarę upływu czasu, nasza maska do nurkowania jest wyposażona w inny obiektyw, który zapewnia większy komfort i scena rzeczywistości.

DRY SNORKEL & ANTI-FOGGING Zatrzymuje słoną wodę przed dostaniem się do ust i zapobiega wymiotowaniu. Ta innowacyjna konstrukcja ma oddzielną komorę oddechową, która tworzy strumień powietrza z dala od głównej wizjera, co pomaga wyeliminować zamglenie i zapewnia dłuższy czas nurkowania.

SKŁADANY PROJEKT-SNORKEL - Eliminując problem z nurkowaniem, nigdy nie martwisz się spadkiem lub wyciekiem podczas snorkelingu; Maska ta będzie ci służyć przez długi czas i doskonale rozwiąże problem z nieskładanymi maskami snorkel i trudnościami z instalacją, jak łatwo uszkodzić klamrę i łatwo zgubić maskę do snorkelingu.

POCZĄTKUJĄCY I PRZYJAZNY DLA MŁODZIEŻY - Oddychanie za pomocą tej maski jest tak łatwe, nawet dla doświadczonych pływaków. Jest również wyposażony w odłączany uchwyt Gopro, dzięki czemu możesz z łatwością założyć kamerę akcji, aby uchwycić i udostępnić swoją przygodę z nurkowaniem z przyjaciółmi i rodziną.

ŻYWOTNOŚĆ GWARANCJI! - Po prostu skontaktuj się z nami i uzyskaj darmowy zamiennik lub zwrot pieniędzy z jakimkolwiek problemem funkcjonalnym (jeśli twój przyjaciel nie lubi swojego koloru, który nie kwalifikuje się do wymiany).

image.png

image.png

Zapytanie