180° panoramiczny widok twarzy Snorkel maski

180° panoramiczny widok twarzy Snorkel maski

Pyt.: jak nosić maski fajki? A: na sobie maskę właściwie nie potrzeba zbyt wiele wysiłku. Jeśli Maska pasuje właściwie są ¾ sposobem w wodzie. Jednak istnieje kilka rzeczy, które należy mieć na uwadze na fajki w podróży służbowej. Nigdy nie należy nosić maskę na czole...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Pyt.: jak nosić maski fajki?

ODP.:Nosi maskę właściwie nie bierze zbyt wiele wysiłku. Jeśli Maska pasuje właściwie są ¾ sposobem w wodzie. Jednak istnieje kilka rzeczy, które należy mieć na uwadze na fajki w podróży służbowej. Nigdy nie należy nosić maskę na czole, zwłaszcza, jeśli jesteś w wzburzone wody jak można łatwo knocked off. Większość masek nie unosić, które zostawiają cię z wpłaty utracone lub zakupu zupełnie nową maskę. Zamiast tego Jeśli musisz je zdjąć, nosić go na szyi.

Podejmie ona także niektórzy czas dostawanie używany do nie jest w stanie oddychać przez nos. Zanim pojawi się wodzie Załóż maskę i przyzwyczaić się do oddychania przez Fajka. Gdy czujesz się gotowy wade do wody i umieścić swoją twarz do wody podczas oddychania poprzez Fajka. Nie tylko zapewni to to działa poprawnie, ale również zaszczepić pewne zaufanie, zanim podejmie zanurzyć na prawdziwe.

P: jakie rozmiar Snorkel maski potrzebują?

ODP.:Aby znaleźć odpowiedni rozmiar maski można przymierzyć kilka różnych typów. Na pierwszy rzut oka podczas trzymania maski do twarzy będzie być w stanie mówić, jeśli maska wytnę oczy w ogóle. Jeśli tak, to jest nie ten, który chcesz mieć. Gdy znalazł się jeden, który wygląda na to, że rywal, możesz go przetestować. Przenoszenie paska z przodu twarzy i przytrzymaj maska do twarzy. Odchylić głowę do tyłu i weź głęboki oddech w odsysanie maska do twarzy. Opuść głowę do normalnej pozycji i upewnij się, że pozostaje on na twarzy nie pozwalając powietrza. Jeśli powietrza można uzyskać, więc można wody i ta maska nie będzie działać dla Ciebie. Jeśli Twoje oczy nie są obcinane i maski

Pyt.: Dlaczego moja maska fajka wyciek?

ODP.:Najczęściej TwójSnorkel maskiprzecieka, bo nie masz na sobie odpowiedni rozmiar. Aby wykluczyć wszystkie inne problemy, po pierwsze, chcesz usunąć maskę i dokładnie sprawdzać integralność uszczelnienia. Czasami proste ziarna piasku lub zgięcia w masce można siać spustoszenie na swoim doświadczeniem Fajka. Również chcesz upewnić się, że włosy nie jest w ten sposób, nie masz na sobie okulary, pasek jest na mocno wystarczy i że maska jest prawidłowo wyśrodkowany w twarz. Po upewnieniu się, że nie jest to prosty błąd, Sprawdź zmiany rozmiaru. Może po prostu sobie maskę, która jest zbyt mały/duży.

Dbanie o swój sprzęt

Sprzęt do nurkowania jest najczęściej używane w słonej, istnieje kilka procedur, które można wykonać, aby zapewnić trwałość swój sprzęt do czyszczenia. Jak z wszystkich narzędzi, które sprawia, że w słonej wodzie, chcesz wypłukać swój sprzęt. Za pomocą ciepłej wody słodkiej, podać maskę i snorkel szybkiego płukania 30 sekund i pozostawić do suchej. Ten wola zatykać działanie korozji, tego sól budować na swój sprzęt. Po wyschnięciu swój sprzęt, można zapakować go od tak długoekspozycji na słońcemożna ogrzać uszczelnień, a także stopić plastiku lub silikon stosowany. Ten szybki pielęgnacyjnego pozwoli Ci cieszyć się Twój sprzęt fajka w nadchodzących latach.


Zapytanie