Nurkowanie z maską pełnotwarzową

Nurkowanie z maską pełnotwarzową

Dzieci, młodzież, początkujący: zintegrowany wbudowany zawór upustowy nie tylko ułatwia korzystanie z maski do nurkowania dla początkujących i dzieci, ale również zapewnia łatwy oddech pod wodą. nietłukące okno dla większego bezpieczeństwa, widok 180 ° zapewnia wyraźną i szeroką widoczność. Easy Breathing: Full face 2-in-1 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

  • Dzieci, młodzież, początkujący: zintegrowany wbudowany zawór upustowy nie tylko ułatwia korzystanie z maski do nurkowania dla początkujących i dzieci, ale również zapewnia łatwy oddech pod wodą. nietłukące okno dla większego bezpieczeństwa, widok 180 ° zapewnia wyraźną i szeroką widoczność.

  • Łatwe oddychanie: Pełny projekt 2 w 1 eliminuje niedogodności związane z trzymaniem fajki w jamie ustnej, umożliwiając oddychanie w naturalny sposób przez nos i usta. Jest również wyposażony w mocowanie kamery GoPro, dzięki czemu kolacja jest łatwa i wygodna używać.

  • Technologia Dry Snorkel: Konstrukcja z suchym górnym snorklem zapobiegnie przedostawaniu się wody przez górną część fajki, jeśli woda dostanie się do twojej maski, po prostu wyjmij głowę z wody i spłynie ona z zaworu podbródka, nie musisz usuwać maskę, aby oczyścić ją z wody.

  • Anti Fog Design: niezależna koncepcja kanału wdechowego i wydechowego zapobiega zaparowywaniu. Uzyskaj wystarczającą ilość świeżego powietrza, aby wspomóc swoje sporty wodne.

  • Łatwy w użyciu: regulowany pasek na głowę z tkaniny jest łatwy w regulacji rozmiaru i wygodnym w noszeniu, poświęca mniej czasu na manewrowanie sprzętem. Zwykle XS jest dla dziecka, S / M odpowiada większości młodzieży, nastolatkom i kobietom, L / XL jest dla mężczyzn. Znajdź tabelę rozmiarów z drugiego obrazu po lewej stronie.

Rodzaj przypomnienia:
Maska powierzchniowa, nie nadaje się do nurkowania swobodnego.

180 ° Panoramiczny widok
Odporne na uszkodzenia okno bezpieczeństwa o kącie widzenia 180 ° pozwala zobaczyć wszystko wyraźnie.

Oddech Normalnie
Maska do nurkowania z maską pełnotwarzową do naturalnego oddychania przez nos i usta.

Zapobieganie zaparowywaniu
Oddzielne wdychanie i wydychanie kanałów skutecznie zapobiega parowaniu.

8,8 "Dłuższy rurka do rurki
Pozwala nurkować głębiej niż inne fajki, zobaczyć więcej pięknych stworzeń pod wodą

Technologia Dry Top
Maska do nurkowania wyposażona jest w pływającą kulkę, która po zanurzeniu uszczelni wierzchnią rurkę, zapobiegając dostaniu się słonej wody do rurki oddechowej.

Zawór spustowy
Odsącz wodę, podnosząc głowę, gdy wycieka woda.

Elastyczna opaska z materiału
Łatwy w noszeniu i zapobiega splątaniu włosów.

Sportowy uchwyt kamery
Pasuje do Gopro i innych kamer sportowych.

ROZMIAR:
Przy zamkniętych ustach zmierzyć odległość między mostkiem nosa a podbródkiem:
Jeśli mierzy mniej niż 3,9 cala, wybierz XS
Jeśli mierzy od 3,9 cala do 4,7 cala (12 cm), wybierz rozmiar S / M
Jeśli mierzy więcej niż 4,7 cala (12 cm), wybierz rozmiar L / XL

Zapytanie