Maska Snorkel z pełną twarzą

Maska Snorkel z pełną twarzą

[SKŁADANIE PROJEKTU TUBY]: Składana konstrukcja rurki oddechowej może złożyć maskę w siatkowym worku i zapewnia lepsze wrażenia podczas pakowania. Rurka zawsze pozostaje z maską w stanie złożonym lub połączonym. Nie martw się, że znowu nie ma tu rurki oddechowej. O-ring uszczelniający na rurze ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

[SKŁADANIE PROJEKTU TUBY]: Składana konstrukcja rurki oddechowej może złożyć maskę w siatkowym worku i zapewnia lepsze wrażenia podczas pakowania. Rurka zawsze pozostaje z maską w stanie złożonym lub połączonym. Nie martw się, że znowu nie ma tu rurki oddechowej. O-ring uszczelniający na złączu rurowym zapewnia silne i bezpieczne połączenie, aby zapobiec rozdzielaniu się rur podczas nurkowania z rurką.

[KONFORT I ŁATWOŚĆ ODDYCHANIA DLA BEGINEERÓW]: Oddychaj nosem lub ustami naturalnie. Również nie ma więcej nudnego doświadczenia z trzymania ustnika. Świetny design dla wielu nowych i doświadczonych nurków.

[MOŻLIWE URUCHOMIENIE KOŁA NA GO-PRO]: Nagrywanie pamiętnych snorkelingów jest łatwe dzięki naszej masce Twinsheels. Możesz zdecydować się na zamocowanie uchwytu kamery lub przymocowanie go do rurki, aby uzyskać dostęp do zestawu głośnomówiącego.

[ANTI-FOG & ANTI LEAK DESIGN]: Nowatorska komora oddechowa i system wentylacyjny zapobiegają parowaniu od wydychanego powietrza krążącego z powrotem do panoramicznego ekranu. Aby zapobiec wyciekom, rurka oddechowa ma zakryty szczyt i pływającą kulkę, aby zapobiec dostaniu się wody do tuby. Ponadto miękka warstwa foki pokrywa twarz. Odpowiednia regulacja tylnego paska znacznie zmniejsza ryzyko wycieku wody podczas zanurzenia.

[100% GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY]: Zwróć przedmiot i uzyskaj pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony. Dbamy o naszych klientów i jakość naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że oferujemy bezproblemową gwarancję zadowolenia klienta.


Nasza wysokiej jakości maska do nurkowania z maską pełnotwarzową łączy w sobie gogle do nurkowania i rurkę oddechową w jedną maskę, zapewniając wyjątkowe wrażenia zarówno początkującym, jak i profesjonalistom.


Nowa konstrukcja rury składanej 2018 - składana konstrukcja rury zapewnia lepsze wrażenia organizacyjne. Łatwy do założenia w siatkowym worku podczas składania. Ulepszone połączenie typu O-ring znacznie zmniejsza szansę na wyciek wody przez interfejs. Składana konstrukcja utrzymuje cały czas maskę z maską, nie martwiąc się o utratę rurki.

Naturalne oddychanie - Oddychaj naturalnie przez nos lub usta. Brak krzywej uczenia się, więc jest idealny dla początkujących płetwonurków. Zapewnia również dużo spokojniejsze doznania, nie więcej zmęczenia szczęką z posiadania tradycyjnego ustnika.

Doskonała widoczność - panoramiczny ekran o 180 stopniach rozciąga się za oczami i zapewnia szerszą i wyraźniejszą widoczność pod wodą.

Konstrukcja zapobiegająca wyciekaniu - rurka oddechowa ma zakrytą górę i pływającą kulkę, aby powstrzymać przed dostaniem się wody do tuby. Maska zapewnia miękkie i wygodne uszczelnienie wokół całej twarzy. Odpowiednia regulacja tylnego paska zapewnia znacznie mniejsze ryzyko dostania się wody do maski podczas zanurzenia.

Konstrukcja przeciwmgielna - nasza maska zbudowana jest z innowacyjnej komory oddechowej i systemu wentylacyjnego. System zapobiega zaparowywaniu wydychanego powietrza z powrotem na ekran. Spędzasz więcej czasu oglądając widok zamiast ciągle czyścić mgłę.

Zdejmowany uchwyt kamery Go-Pro - możesz wybrać ręczny uchwyt do kamery Go-Pro lub przymocować go z powrotem do tuby, aby wykonać wolne od snorkelingu czynności.

Akcesoria - Zawiera siatkową torbę, przewodnik bezpieczeństwa i menu instrukcji, jeden dodatkowy pierścień O-ring i zawór, mocowanie Go-Pro i śrubę.


FAQ:


  1. Czy jesteś fabryką?

Odp .: Tak, mamy własną fabrykę i przeszliśmy certyfikat ISO: 9001 (2015), BSCI, TUV, SGS, BV w 2017 roku.


2. Czy mogę pobrać próbkę do testów?

Odp .: Oczywiście. Zamówienie próbki jest mile widziane. Możesz wybrać kolor i rozmiar, który chcesz przekazać naszej sprzedaży.


3. Jak mogę złożyć zamówienie?

Odp .: Zwykle pocztą. Możesz skontaktować się z naszą sprzedażą po więcej szczegółów.


4. Jakie jest twoje konto płatnicze?

Odp .: Zazwyczaj mała kwota zamówienia (poniżej 1000 USD) sugerujemy, że możesz zapłacić przez PayPal. Nasze konto PayPal to: smacosport@smaco.com.cn

Akceptujemy również płatności Western Union, bank HSBC Hong Kong itp.


Jeśli masz inne pytania, daj nam znać.

Dziękujemy za odwiedziny!

Zapytanie