Maska Snorkel o zanurzeniu 180 °

Maska Snorkel o zanurzeniu 180 °

180 ° PEŁNA KONSTRUKCJA TWARZOWA Our - Nasza maska i fajka zapewniają 180 ° pole widzenia - największa z dostępnych na rynku masek do nurkowania, gwarantująca, że zobaczysz więcej ryb i stworzeń morskich niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki naszemu zintegrowanemu uchwytowi GoPro możesz łatwo podłączyć aparat, aby uchwycić i udostępnić ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

【180 ° PEŁNA KONSTRUKCJA TWARZOWA Our - Nasza maska i fajka zapewniają 180 ° pole widzenia - największa z dostępnych obecnie na rynku mask do nurkowania, gwarantująca, że więcej ryb i stworzeń morskich pojawi się nigdy wcześniej. Dzięki naszemu zintegrowanemu uchwytowi GoPro możesz łatwo przymocować swój aparat, aby uchwycić i podzielić się swoją przygodą z przyjaciółmi i rodziną.

【NAJNOWSZA SKŁADANA MASKA SNORKEL】 - Złożyć rurkę delikatnie naciskając przycisk, składana konstrukcja rurki do snorkel doskonale rozwiązuje problem nieinstalowania maski maski snorkelowej, klamra uległa uszkodzeniu łatwo i łatwo ją zgubić.

【MASECZKA ŁAGODZĄCA ŁATWY ODDECH】 - pomaga w oddychaniu w sposób naturalny, ponieważ na lądzie nie boi się dławienia wodą podczas nurkowania i pływania.

【MEDYCZNY ORYGINALNY MATERIAŁ I ROZMIAR】 - 3. maska do snorkelków wykonana z wysokiej jakości PC i silikonu klasy medycznej. Nietoksyczny i środowiskowy, który może zapobiegać alergiom skórnym lub innym problemom skórnym powodowanym przez oryginalne materiały. Rozmiar mierzy się od brwi do dolnej części podbródka. Jeśli mniej niż 5,1 cala (13 cm) i proszę wybrać rozmiar S / M, jeśli więcej niż 5,1 cala (13 cm) i proszę wybrać rozmiar L / XL. Generalnie, S / M jest dla kobiet i nastolatków, L / XL jest dla mężczyzn. Zobacz rozmiar.

【SZYBKA WYSYŁKA GWARANCJA I JAKOŚĆ】 -KUSKY maska pełnotwarzowa do snorkelingu sprawia, że snorkeling jest łatwiejszy i wygodniejszy, Yenl angażuje się w dostarczanie klientom najlepszych produktów i usług, jeśli jesteś niezadowolony w jakikolwiek sposób, skontaktuj się z nami, aby zwrócić go do wymiany lub 100% zwrotu.

snorkel mask appearance.jpg

jak wybrać size.jpg


Zapytanie