Najpopularniejsze Nurkowanie Snorkel Mask

Najpopularniejsze Nurkowanie Snorkel Mask

Sprawdzanie plomby: Pociągnij pasy maski nad głowę i sprawdź, czy maska jest odpowiednio dopasowana do twojej twarzy. Oddychaj normalnie, aby sprawdzić, czy nie ma wycieków w masce: jeśli poczujesz niewielką zmianę ciśnienia podczas oddechu, to jest ona bardzo dobrze uszczelniona, w przeciwnym razie uprzejmie dostosuj pasek maski ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Sprawdzanie pieczęci:
Pociągnij pasy maski nad głowę i sprawdź, czy maska jest odpowiednio dopasowana do twojej twarzy. Oddychaj normalnie, aby sprawdzić, czy nie ma wycieków w masce: jeśli poczujesz niewielką zmianę ciśnienia podczas oddechu, to jest ona bardzo dobrze uszczelniona, w przeciwnym razie dostosuj rozmiar paska maski i spróbuj ponownie.

Za pomocą:
Po zanurzeniu się w wodzie wypłyń na powierzchnię i oddychaj spokojnie przez usta lub nos. Jeśli czujesz się oszołomiony, odskocz i natychmiast zdejmij maskę. Utrzymywanie podbródka nieco wyżej zapewni najlepsze wrażenia z oddychania. Jeśli odczuwasz jakąkolwiek przeszkodę w oddychaniu, może to być spowodowane tymczasowym zanurzeniem fajki w wodzie, ale konstrukcja suchego górnego fajka zapobiega przedostawaniu się wody przez górną część fajki. Jeśli woda dostanie się do twojej maski, po prostu wyjmij głowę z wody i spłynie ona przez zawór pod brodą - nie musisz zdejmować maski, aby usunąć ją z wody.


Zapytanie