Easy Snath Dive Snorkel Mask

Easy Snath Dive Snorkel Mask

180 ° PEŁNA KONSTRUKCJA TWARZOWA - Nasz łatwy Snorkel pozwala każdemu (początkującym i ekspertom) od razu rozpocząć nurkowanie z wiatrem! Wystarczy założyć maskę i oddychać, przez nos lub usta, i natychmiast rozpocząć bezproblemową snorkeling. Wymagane zerowe doświadczenie! ZMIANA ŻYCIA dla dorosłych, dzieci i ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

180 ° PEŁNA KONSTRUKCJA TWARZOWA - Nasz łatwy Snorkel pozwala każdemu (początkującym i ekspertom) od razu rozpocząć nurkowanie z wiatrem! Wystarczy założyć maskę i oddychać, przez nos lub usta, i natychmiast rozpocząć bezproblemową snorkeling. Wymagane zerowe doświadczenie!

ZMIANA ŻYCIA dla dorosłych, dzieci i młodzieży! Panoramiczny widok podwodny o 180 stopniach jest w 100% nieograniczony, dzięki czemu można zobaczyć więcej kolorowych ryb i życia morskiego niż kiedykolwiek wcześniej! Zyskasz zupełnie nową perspektywę oceanicznego dna morskiego i żywych raf koralowych!

TECHNOLOGIA DRY SNORKEL - Nasza innowacyjna konstrukcja gwarantuje, że nigdy nie będziesz krzyczeć na słonej wodzie! Funkcja "Float-Tech" zapobiega przedostawaniu się wody do maski i radykalnie zwiększa ilość czasu spędzanego na nurkowaniu i zabawie!

NOWA KONSTRUKCJA PRZECIWDESZCZOWA - Nie wszyscy nienawidzą konieczności robienia snorkelingu ze względu na stale zamgloną maskę. Właśnie dlatego nasza maska do snorkelingu ma dynamiczną komorę oddechową, dzięki czemu oddychanie i wzrok stają się jasne, dzięki czemu możesz skupić się na cieszeniu się rybą.

GODZINY NAPEŁNIANIA - Będziesz w stanie nurkować godzinami z rodziną i przyjaciółmi z absolutnie bez podrażnienia ust i szczęki. Czas spędzony w wodzie zwykle wzrasta o 33%.Zapytanie