Pastor Weteranów, Randy Brown, ogłasza wydanie swojej książki

- Oct 16, 2018 -

HOUSTON, TX, 15 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - Pastor dusz pastorów i weteranów, Randy Brown, ogłasza wydanie swojej książki "Crash: Living Life at the Point of Impact".

"Crash" to otwierająca oczy podróż, podkreślająca znaczenie życia w samym centrum, gdzie działa Bóg. Celem Randy'ego jest przekazanie biblijnej prawdy pokoleniu szukającemu odpowiedniego chrześcijaństwa we współczesnym świecie. W "Crash" Randy pokazuje nastolatkom, rodzicom i przywódcom młodzieżowym znaczenie zrozumienia Bożego Słowa, abyśmy mogli pokazać miłość Boga niewierzącemu światu.

Jeśli jesteś zmęczony obecnością i chcesz być w pełni przy życiu, dołącz do Randy'ego na tej odkrywczej drodze, gdy chcesz żyć w miejscu uderzenia!

"Crash: Living Life at the Point of Impact" to pełne emocji podejście do pełnego życia, a styl i przemyślane podejście Randy'ego komunikują potrzebę każdego z nas, aby jak najlepiej wykorzystać życie, które otrzymujemy. Jestem podekscytowany, że ta książka trafi w ręce każdego, kto chce wyjść z ich strefy komfortu i wyruszyć w podróż, która może zmienić trajektorię ich życia. "
- Doug Fields, współtwórca Ministerstwa Duszpasterstwa Młodzieży i autor "Duszpasterstwa młodzieży kierowanego do celu" oraz "Twoje pierwsze dwa lata w duszpasterstwie młodzieży"

"Crash: Living Life at the Point of Impact" jest dostępny w księgarniach internetowych, w tym Amazon i Barnes & Noble, lub bezpośrednio w Lucid Books w store.lucidbookspublishing.com. Aby dowiedzieć się więcej o Randy Brown, odwiedź crash-pointofimpact.com.

O RANDY BROWN
Randy Brown jest doświadczonym pastorem młodzieży od 29 lat, który służył w kościołach w Gruzji, Północnej Karolinie i Północnej Dakocie. Jest absolwentem Columbus State University w Columbus w stanie Georgia, posiada tytuł Bachelor of Arts z naciskiem na nauki społeczne. Randy jest wyświęconym ministrem i posiada tytuł magistra duszpasterstwa młodzieży w Wesley Seminary. Jest także weteranem wojskowym, który przez osiem lat służył w armii Stanów Zjednoczonych jako asystent kapelana i kandydat na kapelana. Randy dużo podróżował po Stanach Zjednoczonych, Europie i Rosji, rozmawiając z uczniami na temat takich kwestii, jak abstynencja, światopogląd, życie misyjne i transformacja biblijna. Jest aktualnym współpracownikiem Youth Worker Journal, Interlinc i jego Missional Student Ministry Blog ( www.crash-pointofimpact.com ).

O LUCIDZE KSIĄŻKI
Lucid Books to niezależny, hybrydowy wydawca w rejonie Houston. Jako partner wydawniczy, Lucid Books oferuje połączenia i doświadczenie tradycyjnego wydawcy z autorskim zaangażowaniem wydawcy. Istniejemy, aby pomóc autorom inspirować, informować i wzbogacać życie swoich czytelników. Aby uzyskać więcej informacji na temat Lucid Books, odwiedź lucidbookspublishing.com