Szczyt w Atlancie, Goes International, i debiut wraca do miasta w Atlancie 15 listopada 2018 roku z poparciem Konsulatu Generalnego Bahamów Premiera premiery filmowej

- Nov 02, 2018 -

ATLANTA, GA, 02 listopada 2018 / 24-7PressRelease / - Szczyt Atlanta Pitch w pełnym międzynarodowym poparciu ze strony Konsulatu Generalnego Bahamów debiutuje w powrocie szczytu do miasta Atlanta. 15 listopada 2018 r. Z udziałem BronzeLens Film Festival jako partnerów wspierających premiery filmu otwierającego. The Atlanta Pitch Summit wraz z partnerami wspierającymi, BronzeLens Film Festival, dołączają do premierowego pokazu filmu charytatywnego dla Hollywood Unites for Haiti. Organizacja została założona przez aktora i ambasadora Haiti, Jimmy'ego Jean Louisa. Międzynarodowy film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, "Cargo" to historia wrażliwego rybaka, który staje się płodnym przemytnikiem ludzi, by spłacić dług w grze. Wielokrotnie nagradzany film został napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez filmowców Bahamian, Best Ever Film, LTD. na Bahamach. Ten film jest świętem otwarcia nocy na rozpoczęcie The Pitch Summit Atlanta, jak można zobaczyć za pośrednictwem FOX News, magazynu Rolling Out, Eurweb i wielu innych wspierających marek medialnych.

The Atlanta Pitch Summit dokonuje ponownego wprowadzenia w połączeniu z Comcast / NBCUniversal-The Farm z amerykańską premierą filmową, która odbyła się w pierwszą noc szczytu. Szczyt potrwa od 15 listopada 2018 do listopada 17,2018. Odwiedź stronę www.atlantapitchsummit.com, aby zapoznać się z harmonogramem, panelistami i wytycznymi dotyczącymi pitchingu. Wybitne marki będą zaangażowane w ponowne otwarcie The Pitch Summit w 2018 roku, słuchając m.in. Fox, Lifetime, MGM, Nickelodeon, Swirl Films, Aspire TV, BET, Prominent Productions i innych. Szczyt odbędzie się w The Battery Atlanta / SunTrust Park, siedzibie Comcast / NBCUniversal-The Farm.

Best Ever Film, LTD. wyraża radość z debiutu filmu w sercu południa "Cieszymy się z premiery naszego filmu" Cargo "w Atlancie, GA 15 listopada 2018 roku w teatrze Landmark Midtown, we współpracy z Atlanta Pitch Summit i BronzeLens Film Festival Podziwiamy historię, kulturę i aktualną pozycję miasta jako stolicy branży rozrywkowej i jesteśmy wdzięczni za możliwość zaprezentowania tego wyjątkowego filmu z Bahamów, a mandatem naszej firmy jest nie tylko dostarczanie wysokiej jakości filmów, które uchwycą wyobraźnię widzów, ale aby skorzystać z naszej platformy, aby skorzystać z większego dobra dla naszej planety, a także mając na uwadze ostatnie śmiertelne trzęsienie ziemi na Haiti od 6 października, wszystkie zyski z tego wydarzenia zostaną przekazane Hollywood Unites for Haiti organizacji non-profit ( 501 c3), który został pierwotnie założony przez Jimmy'ego Jean-Louisa, aktora i ambasadora na Haiti, w celu promowania sportu i działalności kulturalnej dla upośledzonej młodzieży z Haiti. wielu z was wieczorem 15-tego razem z Jimmy'm Jean Louisem i mnóstwem gości.

Kupon biletowy Charytatywny zakup: https://charitypremierecargo.eventbrite.com

The Atlanta Pitch Summit ™ to weekendowe wydarzenie dla wszystkich pisarzy, producentów, reżyserów, aktorów i przedsiębiorców zajmujących się rozrywką, aby zaprezentować swój pomysł sieciom telewizyjnym, domom produkcyjnym, partnerom wykonawczym i studiom filmowym. Proces dystrybucji sprzedaży projektu może stać się stresujący, czasochłonny i kosztowny dla przeciętnego człowieka przy próbie przeniesienia skryptu do głównego nurtu. Czynnikiem edukacyjnym The Atlanta Pitch Summit jest nauczenie się pitchowania i daje ci możliwość zrobienia tego w tym samym czasie. Ogólnie rzecz biorąc, mamy nadzieję, że oświeci i poprawi nie tylko kreatywność kryjącą się za scenariuszem, ale także sieć, w której poprowadzi się Twoja podróż.

Więcej informacji na temat The Atlanta Pitch Summit można znaleźć na stronie www.atlantapitchsummit.com

Połącz społecznie:

@AtlantaPitchSummit