Szpula do nawijania wózka od BHS, Inc. Napełnia szpule, mierzy kabel jednocześnie

- Oct 16, 2018 -

ST. LOUIS, MO, 15 października 2018 / 24-7PressRelease / - BHS, Inc., wiodący dostawca sprzętu do kabli i przewodów do przemysłu elektrycznego, dodał zmotoryzowaną maszynę do nawijania szpuli do istniejącej linii materiału elektrycznego produkty do sprzątania.

Wózek nawijający szpulowy (SWT) to jednostka swobodnie zwijająca się, która pasuje do BHS lub innych systemów przechwytywania szpuli. Po uruchomieniu, zasilany prądem Trolley silnik zasilany płynnie przenosi kabel z bębnów zasilających na dowolną liczbę rolek odbiorczych.

Rezultatem jest nawijarka szpulki, która poprawia produktywność, eliminując zagrożenia ergonomiczne, gdy pracownicy ładują kabel. Tymczasem, potrójnie szeroki bęben enkodera dokładnie zlicza każdą liniową stopę kabla dla dokładnych pomiarów.

"Po wypełnieniu zamówienia na kabel może być dużo odpadów", powiedziała Melissa Bowen, z BHS Marketing. "Jeśli nie uzyskasz dokładnych pomiarów, skończysz z nadejściem - lub, co gorsza, dostaniesz swoje bębny do miejsca pracy i odkryjesz, że nie masz wystarczających środków, upewniliśmy się, że nasz SWT utrzymuje dokładność liczenia."

Regulowany zespół przekładni zębatej pozwala wózkowi nawijającemu szpulę wypełnić szpule ustawione na dowolnej wysokości. SWT został zaprojektowany do pracy z istniejącymi rolkami i stojakami do kołowrotków użytkownika, niezależnie od tego, jak są skonfigurowane, powiedział Bowen.

"Sądzimy, że kombinacja równoległej kołowrotku [BHS] i SWT zapewnia najlepszą kombinację korzyści" - powiedział Bowen. "Chcieliśmy jednak upewnić się, że nasi klienci nie będą musieli wymieniać żadnego istniejącego sprzętu, aby skorzystać z SWT".

Wózek do nawijania szpuli jest już dostępny u uczestniczących dealerów BHS.

Informacje o BHS, Inc.

BHS, Inc. jest wiodącym producentem niestandardowych rozwiązań magazynowych i urządzeń do transportu bliskiego z siedzibą w St. Louis, MO, USA. Firma dostosowuje swoje wiodące w branży produkty do specyfikacji klienta, koncentrując się na poprawie ergonomii i produktywności, zapewniając jednocześnie kompletny zestaw rozwiązań dla klientów z różnych branż. Odwiedź stronę https://www.bhs1.com/, aby uzyskać więcej informacji.