Spać dentysta Roger Roubal w dowódca w newsletterze snu

- Oct 22, 2018 -

OMAHA, NE, /24-7PressRelease 20 października 2018 /--w ciągu lat Dr Roger Roubal zdobył reputację jednego z liderów cichej rewolucji, odbywających się w stomatologii. Dosłownie ciche jako Dentyści pomógł ludzi w milczeniu kraju ich chrapanie i leczeniu ich bezdechu sennego z ustnej urządzenia. Choć wielu dentystów w leczeniu bezdechu sennego tych dni, niewiele mają 30 lat doświadczenia, robi, i bardzo niewiele mają kwalifikacje, które ma Dr Roubal.

Dlatego Zyppah spać z certyfikatem postanowił mu funkcji w tym miesiącu w biuletynie "Dowódca snu." Co miesiąc biuletyn oferuje dentysta snu, Aktualności o kursach Stomatologia snu i pouczający artykuł.

W sekcji spotlight Dr Roubal ma krótki profil, dostaje do dzielenia jego ulubionych sukcesu, a także przekazując na kilka wskazówek, aby poprawić leczenie.

"Zawsze jestem szczęśliwy, aby komunikować się z potencjalnych pacjentów i kolegów lekarzy," powiedział Dr Roubal. "Stomatologia snu zwiększa, gdy Dentyści dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i wspólnie pracować dla dobra pacjentów. (I pacjentów, którym korzyści, gdy organizacja, taka jak certyfikowanych snu sprawia, że jasne, które Dentyści są szkoleni w leczeniu chrapania i bezdechu sennego i te, które nie są."

Dr Roubal zachęca pacjentów do poszukiwania Dentyści stan Diplomate z American Board z Dental spać medycyny (ABDSM), którzy zdobyli lub które wykazały zaawansowanej edukacji i uczenia się poprzez spać z certyfikatem. Pacjentów, którzy chcą współpracować z dr Roubal w Omaha powinna wywołać (402) 493-4175 lub na stronie internetowejwww.whywesnore.com.

O Dr Roger Roubal

Dr. Roger Roubal jest dentysta z ponad 30 lat doświadczeń praktykujących stomatologii i znajduje się w Omaha, Nebraska. On jest poświęcony użyciu stomatologii do poprawy jakości życia swoich pacjentów, dlatego teraz koncentruje się jego praktyki wyłącznie na chrapanie i bezdech senny leczenia, które mogą nie tylko zmienić życie pacjentów — to można go zapisać. Jest uznawany jako jeden z liderów leczenia przede wszystkim bezdech senny w obszarze przez jego współpracowników i jego pacjentów. Jego zakładu jest akredytowana przez American Academy z Dental medycyny snu (AADSM) i jest on bezpośrednim przeszłości prezydenta z American Board z twarzoczaszki Dental spać medycyny (ABCDSM).

Dr. Roger Roubal
Zaawansowane centrum leczenia snu stomatologiczne
11919 Grant Street, Suite 140
Omaha, NE 68164-3475
(402) 493-4175
http://www.whywesnore.com/