Franczyza Signarama uznana za małą firmę roku

- Sep 27, 2018 -

WEST PALM BEACH, FL, 26 września 2018 / 24-7PressRelease / - Casey Valiant , właściciel marki Signarama ®, w 1300 N. Royal Ave., Evansville, IN, otrzymał nagrodę "2018 Small Business of the Year" wcześniej w tym miesiącu przez Izbę Handlową w Southwestern w Indianie. Signarama, której główna siedziba znajduje się w West Palm Beach, FL, to największa na świecie marka franszyzowa i oddział grupy powiązanych marek w ramach United Franchise Group.

Rodzina Casey Valiant zmieniła istniejący biznes na Signarama 21 lat temu. Rodzina jest mocno zaangażowana w społeczność, uczestnicząc w środowisku biznesowym w Evansville i naprawdę koncentrując się na tym, jak odnieść sukces nie tylko dla siebie, ale także dla swoich klientów.

Jego franczyza jest kompleksowym centrum usług dla szerokiej gamy znaków, począwszy od reklamy, grafiki niestandardowej i grafiki cyfrowej, do znaków katalogowych, listów kanałów i okładów samochodowych i autobusowych.

"Jestem bardzo wdzięczny, że zostaliśmy docenieni przez Izbę, nie tylko za to, co osiągnęliśmy jako firma, ale także za to, co wnieśliśmy do społeczności" - powiedział Valiant. "Doceniamy i doceniamy ten zaszczyt i czekamy na służenie mieszkańcom Evansville przez długi czas."

O Signaramie
Signarama ®, największa na świecie marka franczyzowa, oferuje rozwiązania w zakresie brandingu i przesyłania wiadomości, a także kompleksowe usługi znakowe i graficzne dla konsumentów i klientów komercyjnych. Obejmują one od znaków handlowych, opakowań samochodowych i znaków cyfrowych, po usługi reklamowe i marketingowe. Signarama jest częścią udanego systemu marek i usług franczyzowych typu business-to-business w ramach United Franchise Group (UFG). Jako część światowego rynku znaków towarowych wartego 49 miliardów USD, Signarama znajduje się w czołówce branży znaków od ponad dwóch dekad. Zajął on 35. miejsce w rankingu "Top Global Franchises" magazynu Entrepreneur Magazine w 2016 roku. Z ponad 800 lokalizacjami w 60 krajach, firma spodziewa się mieć ponad 1500 lokalizacji na całym świecie do końca 2020 roku. Więcej informacji na stronie www.SignaramaFranchise .com .

O UFG
Prowadzona przez CEO Ray Titus, United Franchise Group jest domem dla wielu uznanych na całym świecie marek, takich jak Signarama, Fully Promoted, Experimac, Jon Smith Subs, Venture X, SuperGreen Solutions, Transworld Business Advisors, Accurate Franchising i The Great Greek Mediterranean Grill. Dzięki ponad trzydziestoletnim doświadczeniom w branży franchisingowej i 1600 franczyzobiorcom w 80 krajach na całym świecie, United Franchise Group oferuje bezprecedensowe przywództwo i solidne możliwości biznesowe dla przedsiębiorców.