Prezydent RevLocal przemawia na konferencji Yext ONWARD18

- Oct 05, 2018 -

GRANVILLE, OH, 04 października 2018 / 24-7PressRelease / - RevLocal ma przyjemność ogłosić, że prezes naszej firmy, Aaron Boggs, będzie moderował panel podczas konferencji YWORE ONWARD18 24 października 2018 roku.

Tematem konferencji jest "Wiedza to potęga". ONWARD18 obiecuje przekazać ponad 1200 uczestnikom wiedzę, która pomoże im rozwijać działalność i kariery.

Aaron Boggs został wybrany do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym poświęconym tematowi "Jak osiągnąć światowy wzrost w wymagającym cyfrowym krajobrazie". Panel ten będzie analizować, w jaki sposób firmy mogą odnieść sukces w czasach, gdy świat cyfrowy szybko się rozwija, a konsumenci kontrolują.

Członkowie publiczności będą mieli okazję zadać panelistom pytania o to, jak wpłynąć na rynek, znaleźć nowych klientów i rozwijać swoją działalność za pomocą cyfrowego świata.

"Technologie mobilnego użytkowania i marketingu drastycznie zmieniły sposób działania firm, zmuszając marketingowców do postawienia klienta na pierwszym miejscu i wykorzystania danych w celu uzyskania szansy na walkę dzisiaj. Cele są takie same dla dużych i małych przedsiębiorstw: przyciągnij więcej osób do moich lokalizacji To, co się zmieniło, to narzędzia, których używamy, a także sposoby, w jakie napędzamy interakcje z klientem i sprzedaż - powiedział Boggs.

Jako prezes RevLocal, Aaron Boggs koncentruje się na budowaniu kultury i umacnianiu pracowników do nauki i rozwoju. Ściśle współpracuje z wewnętrznymi zespołami i zewnętrznymi interesariuszami, aby nadal pozycjonować RevLocal jako lidera marketingu cyfrowego.

Na ONWARD 18, Boggs będzie częścią składu gwiazdy, w tym Neil deGrasse Tyson i David Blaine, a także prelegentami Google, L'Oreal, TripAdvisor, Microsoft i innymi, którzy zaprezentują się w Nowym Jorku w dniach 23-25 października, 2018.

O RevLocal

RevLocal to agencja marketingu internetowego, która specjalizuje się w lokalnym marketingu w wyszukiwarkach, zarządzaniu reputacją, płatnymi reklamami i mediami społecznościowymi dla lokalnych firm i franchisingu wszystkich typów i rozmiarów.

Jako lider marketingu cyfrowego RevLocal sprawia, że marketing cyfrowy jest wydajny, efektywny i przystępny cenowo dla wszystkich. RevLocal jest Partnerem Google Premier i został uznany za jeden z 50 najlepszych miejsc pracy dla magazynu Inc. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.RevLocal.com .