Page 1 Rozwiązania pozyskują strategicznych partnerów krawędziowych

- Sep 29, 2018 -

LAKEWOOD, CO, 28 września 2018 r. / 24-7PressRelease / - Premierowa agencja marketingu cyfrowego Page 1 Firma Solutions poinformowała w piątek, że przejęła strategię Edge Partners, agencję marketingową świadczącą usługi internetowe, drukarskie i na miejscu dla chirurgów plastycznych, praktyki estetyczne i dermatologiczne, ośrodki medyczne i dostawcy przemysłu. Dana Fox, prezes i dyrektor generalny Strategic Edge Partners, dołączyła do Page 1 Solutions jako wiceprezes ds. Rozwoju praktyki.

Od ponad 30 lat Fox jest wiodącym głosem i źródłem wiedzy marketingowej dla praktyk estetycznych i dostawców, którzy chcą rozwijać swoją działalność i zwiększać przychody. Strategic Edge Partners obsługuje klientów w Ameryce Północnej od 11 lat.

"Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej ofercie usług marketingowych, jakie oferuje, Dana Fox przyniesie wiele korzyści rozwiązaniom Page 1 Solutions i naszym klientom" - powiedział Dan Goldstein, prezes i właściciel Page 1 Solutions. "Od lat mam przyjemność poznawać Danę, zawsze podziwiałem jej reputację i wiedzę, jestem bardzo podekscytowany, że mogę poinformować naszych klientów, że jest częścią rodziny Page 1 i że możemy teraz zaoferować szerszy zakres usług. "

Page 1 Rozwiązania świadczą usługi marketingu cyfrowego dla chirurgów plastycznych od ponad 15 lat, w tym w zakresie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), projektowania i opracowywania stron internetowych, marketingu w mediach społecznościowych, zarządzania recenzjami i ocenami itp. Wraz z przejęciem Strategic Edge Partners, agencja rozpocznie oferowanie dodatkowych usług, takich jak:
• Programy lojalnościowe dla pacjentów
• Konsultacje praktyczne na miejscu
• Drukowane i zabezpieczające materiały promocyjne
• Reklama
• Elektroniczne przewodniki proceduralne
• Planowanie wydarzenia

Strategic Edge Partners i Page 1 Solutions mają wspólne podstawowe wartości. Ich wspólne zobowiązanie do uczciwej obsługi przemysłu estetycznego przy jednoczesnym zwiększaniu zysków każdej praktyki stworzy nowe możliwości dla klientów obu agencji.

"To, co uderza we mnie, to sposób, w jaki Dan i jego firma dbają o klientów" - powiedział Fox. "Dokładnie tak myślę o moich klientach i razem wierzę, że możemy osiągnąć nowy poziom wyników. Jestem również zadowolony, że klienci Strategic Edge mają teraz dodatkową możliwość, dzięki udokumentowanemu doświadczeniu Page 1, aby znacznie zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i ich konwersję . "

Fox regularnie pojawia się jako prelegent na temat marketingu i brandingu w branżowych wydarzeniach związanych z estetyką medyczną organizowanych przez American Society of Plastic Surgeons, American Society for Aesthetic Plastic Surgery, American Academy of Cosmetic Surgery i inne. Innym częstym prelegentem na wielu z tych wydarzeń jest Bill Fukui, wiceprezes ds. Sprzedaży i marketingu w Page 1 Solutions.

"Ilekroć Dana i ja przekraczamy ścieżki w tych wydarzeniach, zawsze byłem pod wrażeniem doświadczenia i wglądów, które dzieli", powiedział Fukui. "Zdecydowanie zdobyła szacunek lekarzy, chirurgów i menedżerów praktyki w branży, będzie ogromnym atutem dla naszych klientów i całego zespołu."

Zarówno Page 1 Solutions, jak i Strategic Edge Partners sprawiają, że sukces klienta jest priorytetem. W związku z przejęciem, koncentracja na wynikach jest spójna w trybie online i offline, umożliwiając jednej agencji oferowanie ciągłości rozwiązań obejmujących marketing cyfrowy, zarządzanie praktykami, konwersję nowych pacjentów i klientów oraz aktywację obecnych pacjentów.

O stronie 1 Solutions, LLC

Założona w 2001 roku strona 1 Solutions to agencja marketingu cyfrowego oferująca pełen zakres usług. Agencja służy chirurgom plastycznym, dermatologom i innym praktykom w branży medycyny estetycznej, a także prawnikom, dentystom i okulistom w całej Ameryce Północnej. W 2018 roku firma Page 1 Solutions przejęła firmę Strategic Edge Partners, firmę butikową specjalizującą się w brandingu kosmetycznym, planowaniu wydarzeń i strategii na miejscu oraz programach lojalnościowych. Teraz Page 1 Solutions to agencja marketingu wielokanałowego i multimedialnego, oferująca usługi od optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i projektowania stron internetowych po tworzenie zabezpieczeń drukarskich i doradztwo w zakresie praktyki personalnej.

Facebook: https://www.facebook.com/page1solutions
Twitter: https://twitter.com/page1solutions
YouTube: https://www.youtube.com/user/page1solutions
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/page-1-solutions
Pinterest: https://www.pinterest.com/page1solutions/
Google+: https://plus.google.com/+Page1solutions

O strategicznych partnerach krawieckich

Strategic Edge Partners zapewnia spersonalizowane usługi dla biur chirurgii plastycznej i praktyk medycyny estetycznej. Członkowie zespołu w Strategic Edge pomagają chirurgom kosmetycznym, lekarzom, medycznym dyrektorom spa i dostawcom branży budować odrębne tożsamości marki, które odróżniają je od konkurencji. Strategic Edge Partners zapewnia doradztwo na miejscu, produkcję reklam drukowanych i zabezpieczeń, uruchamianie i obsługę niestandardowych programów lojalnościowych oraz innych strategii marketingowych.

Witryna: https://yourstrategicedge.com/