Nicopure Labs Names Syndicate Global Distribution jako główny dystrybutor

- Oct 05, 2018 -

TAMPA, FL, October 04, 2018 / 24-7PressRelease / - Nicopure Labs z przyjemnością ogłasza, że nazwa Syndicate Global Distribution to jego główny dystrybutor.

Zgodnie z tą umową Syndicate będzie głównym dystrybutorem wszystkich marek wytwarzanych przez Nicopure, w tym światowej sławy marki Halo. Ta współpraca pozwoli Nicopure kontynuować skupienie się na produkcji wysokiej jakości produktów vaping i wspieraniu swoich marek, podczas gdy Syndicate będzie dystrybuować rodzinę marek Nicopure na całym świecie.

"Z przyjemnością nazywamy Syndicate naszym głównym dystrybutorem" - powiedział Jeff Stamler, dyrektor naczelny Nicopure Labs. "Syndicate ma skalę, infrastrukturę i doświadczenie, aby promować nasze marki i uczynić z nich lidera rynku na całym świecie."

Dzięki oddziałom dystrybucyjnym w Stanach Zjednoczonych, Europie i Chinach, Syndicate jest globalnym partnerem w łańcuchu dostaw, który dostarcza najlepsze w swojej klasie produkty vapingu oraz dedykowaną, zlokalizowaną sprzedaż i wsparcie w celu zapewnienia kompleksowego rozwiązania dla klientów na całym świecie.

Syndicate z niecierpliwością oczekuje na oferowanie wzmocnionego portfela marek, ponieważ w dalszym ciągu zapewnia długoterminową trwałą wartość swoim klientom i cenionym partnerom.

Rodzina marek Nicopure jest teraz dostępna wyłącznie w Syndicate. Aby uzyskać więcej informacji o Nicopure lub Syndicate , odwiedź ich witryny.

O firmie Nicopure Labs
Działająca od 2009 r. Nicopure Labs, LLC z siedzibą w Tampa, jest wiodącym w branży producentem e-liquidów, który produkuje wielokrotnie nagradzane e-liquidy w USA. Nicopure Labs ma najlepszą w swojej klasie powierzchnię 110 000 m². ft. zakład produkcyjno-dystrybucyjny w Gainesville na Florydzie o powierzchni 10.000 m2. ft. Czystość w pokoju ISO 7.

Więcej informacji o Nicopure Labs znajdziesz na stronie nicopure.com . Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat wysokiej jakości amerykańskich e- liquidów i innowacyjnej linii urządzeń do odparowywania, odwiedź halocigs.com .

Informacje o dystrybucji dystrybucyjnej Global Syndicate
Syndicate Global Distribution to główny dystrybutor, który został założony w 2017 roku i którego głównym celem jest dostarczanie najlepszych w swojej klasie produktów vap i niezrównanej obsługi, dostarczając klientom globalnego partnera w łańcuchu dostaw, który dostarcza kompleksowe rozwiązania dla ich potrzeb biznesowych.

Dystrybucja w ponad 100 krajach na całym świecie, Syndicate Global Distribution posiada zaplecze dystrybucyjne i operacyjne w Stanach Zjednoczonych, Europie i Chinach. Aby uzyskać więcej informacji o dystrybucji Syndicate Global Distribution, odwiedź syndicatedistribution.com .

Informacje kontaktowe

Jessica Wyland
Nicopure Labs
Tampa, FL
USA
Głos: 888-270-2449
E-mail: Wyślij do nas e-mail tutaj