Nowa Strefa Być częścią Światowego Szczytu Blockchain w Dubaju

- Oct 22, 2018 -

SHARJAH, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 21 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - World Blockchain Summit to globalny zbiór, który odbywa się w ponad 15 miejscach na całym świecie. Na szczycie ujednolicono globalnych ekspertów blockchain i graczy technologicznych w sferze blockchain, lista obejmuje nadchodzące startupy - z uczestnikami pochodzącymi z różnych sektorów. Wydarzenie ma być świadkiem uczestników z różnych firm, przedsiębiorców w dziedzinie technologii, zapalonych inwestorów i twórców blockchain.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że jesteśmy częścią Światowego Szczytu Blockchain w Dubaju, wierzymy, że platforma ta da nam możliwość nawiązania nowych znajomości w sferach handlu". - Zespół ds. Przywództwa w nowej strefie

Zespół ds. Przywództwa będzie dostępny na tej imprezie, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące projektu. Uczestnicy mogą skontaktować się z zespołem i dowiedzieć się o swoich celach handlu towarami z Blockchain.

O nowej strefie
Nowa Strefa może pochwalić się ogromnymi przychodami w wysokości 2 miliardów dolarów, a klienci tacy jak Trafigura i Glencore Xstrata. Ponadto, firma wydaje się być pewna, że zgromadzi ogromne 400 milionów dolarów, co jest proponowanym miękkim limitem w ICO. Firma jest wspierana przez wysoce doświadczony zespół handlowców i menedżerów.

Oto, co zespół ds. Przywództwa miał do powiedzenia na temat pozyskiwania funduszy: "Tak, wydaje się teraz dużą liczbą, ale uważamy, że inne firmy z mniejszego ekosystemu zgromadziły fundusze w pobliżu tego, co mamy na myśli".

Chociaż zespół rozumie różne wyzwania związane z innymi ważnymi szczegółami, takimi jak integracja ETF i różne aspekty oferty białej etykiety, New Zone jest gotowa, aby uzyskać najlepsze rozwiązania dla każdego wyzwania.

Wydarzenie zaplanowane jest w Jumeirah Emirates Towers, Sheikh Zayed Road, Dubaj. Tylko czas pokaże, jak Dubaj wypada dla Blockchaina i jego lojalistów.

Telegram: https://t.me/Newzone