MS Tech podpisuje nowe kontrakty i uzupełnia instalacje kontrolne z wiodącymi klientami w Indiach i Azji Południowo-Wschodniej

- Jul 27, 2018 -

ARLINGTON, VA, 11 czerwca 2018 / 24-7PressRelease / - MS Tech światowej klasy projektant, producent i innowator nanotechnologicznych czujników wykrywania i diagnostycznych ogłosił dzisiaj, że MS Detection, jej oddział bezpieczeństwa wewnętrznego i departament obrony, podpisały nowe umowy z klientami w Azji Południowo-Wschodniej; i zakończyła instalację urządzeń EXPLOSCAN ™ i DUOSCAN ™ w sektorze lotniczym w Indiach.

"Nasze innowacyjne i przenośne materiały wybuchowe i detektory narkotyków są nadal wybierane jako wiodące detektory śladów na całym świecie" - powiedział Doron Shalom, dyrektor generalny MS Tech. "Indie i Azja Południowo-Wschodnia zawsze były bardzo aktywnymi obszarami dla MS Detection z agencjami rządowymi i sektorem prywatnym będącym jednym z naszych najstarszych i największych klientów, a poziom ich zadowolenia z wydajności i niezawodności naszych produktów sprawia, że jesteśmy dumni". dodał Pan Shalom.

"Chciałbym podziękować naszym oddanym lokalnym dystrybutorom za doskonałe umiejętności w zakresie sprzedaży, obsługi technicznej i obsługi klienta, dzięki naszej znakomitej współpracy jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości systemy wykrywania o wysokiej wydajności w połączeniu z programami szkoleń operacyjnych, serwisem i konserwacją umowy zawierane z naszymi międzynarodowymi klientami W ostatnich latach obserwujemy duży wzrost w Indiach i południowo-wschodniej Azji, a także przewidujemy dalszą ekspansję i rozwój w tym obszarze "- dodał Doron Shalom, dyrektor generalny MS Tech.

MS Detection będzie obecny na 46. corocznym Międzynarodowym szkoleniu IABTI, które odbędzie się w dniach 18-22 czerwca 2018 r. W Reno, Nevada, USA; i zaprasza ekspertów ds. przeciwdziałania terroryzmowi, ekspertów ds. materiałów wybuchowych (EOD) i odwiedzających, którzy odwiedzają nasze stoisko i uczestniczą w demonstracjach technicznych naszych produktów.

Informacje o wykrywaniu MS: EXPLOSCAN ™ i DUOSCAN ™
MS Detection, oddział MS Tech Ltd., jest światowym liderem w dziedzinie czujników nanotechnologicznych przeznaczonych do wykrywania zagrożeń i technologii przesiewowych dla rynków bezpieczeństwa wewnętrznego, wojskowego, transportu lotniczego i reagowania kryzysowego. Dzięki ponad 20-letniej historii chemii analitycznej i doświadczeniu technologicznemu na froncie i na całym świecie MS Tech zapewnia niezrównany poziom wiedzy fachowej w zakresie wykrywania i identyfikacji stale zmieniających się materiałów wybuchowych, improwizowanych materiałów, narkotyków, kontrabandy i toksycznych chemikaliów przemysłowych (TIC).

EXPLOSCAN ™ i DUOSCAN ™ to detektory śladowe i oparów wybuchowych i narkotykowych, które wykorzystują innowacyjne czujniki nanotechnologii High-Frequency Quartz Crystal Microbalance (HF-QCM) opracowane, wyprodukowane i opatentowane przez MS Tech Ltd. EXPLOSCAN ™ i DUOSCAN ™ są wyposażone w nowe projekt produktu, który samokalibruje i sam się usuwa, zapewniając najwyższy poziom dostępności operacyjnej. Czujniki nanotechnologiczne HF-QCM są nieradioaktywne, zapewniając pełne zielone i bezpieczne środowisko pracy.

EXPLOSCAN ™ i DUOSCAN ™ są idealne do ochrony lotnictwa i transportu, obiektów i infrastruktury o wysokim zagrożeniu, kontroli militarnej, celnej i granicznej, inspekcji poczty i rynków kontroli ładunków. EXPLOSCAN ™ i DUOSCAN ™ sprawdzają się dobrze w różnych temperaturach i trudnych warunkach, od suchych i zakurzonych pustyń po wilgotne dżungle.

Informacje o MS Tech Ltd.
MS Tech to globalny programista, producent i innowator czujników wykrywania i diagnostyki nanotechnologii. Technologie MS Tech są oparte na wielokrotnie nagradzanych i opatentowanych czujnikach, które stanowią przełom naukowy w zakresie wykrywania i identyfikacji materiałów w fazach gazowej, parowej i ciekłej. Innowacyjne technologie czujników MS Tech są przyjazne dla środowiska i mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach rynku, w tym w bezpieczeństwie żywności i inspekcji produktów, bezpieczeństwie i obronie kraju, diagnostyce biomedycznej, wykrywaniu ognia i dymu, monitorowaniu wody i powietrza oraz lotnictwie. MS Tech opracowuje, produkuje i dostarcza spersonalizowane czujniki wykrywania i zintegrowane rozwiązania dla swoich powiązanych oddziałów i innych przemysłowych producentów OEM i odsprzedawców.

MS Tech zaprasza do składania zapytań dotyczących zastosowania technologii czujników do opracowywania nowych produktów za pośrednictwem partnerstwa strategicznego i handlowego. Więcej informacji na temat MS Tech i jego zaawansowanych technologii czujników można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem www.ms-technologies.com .

Kontakt prasowy:
Malena Battaglia
Marcom Manager
malena.b@ms-technologies.com
T: +1.703.465.5105

ŹRÓDŁO: MS TECH LTD.