Mindfulness Expert Julie Potiker To Be Book Festival Panelist

- Aug 24, 2018 -

SAN DIEGO, CA, 23 sierpnia 2018 / 24-7PressRelease / - San Diego Union-Tribune z sukcesem zwrócił swój pierwszy festiwal książki rok temu, przyciągając ponad 10 000 miłośników książek do Liberty Station w Point Loma w Kalifornii. San Diego Union-Tribune Festival of Books powraca w sobotę, 25 sierpnia 2018, od 10 rano do 5 po południu, a bezpłatne wydarzenie będzie jeszcze większe w tym roku, łącząc czytelników, księgarzy, autorów i firmy.

Podekscytowanie zeszłorocznego inauguracyjnego wydarzenia przyniosło kilku nowych autorów w 2018 roku, którzy wezmą udział w 30 nowych dyskusjach panelowych na Liberty Station na Historic Decatur Road. Autorka uważności Julie Potiker weźmie udział w panelu samodoskonalenia (wraz z autorami Kenem Druck i Christine Marie Frey) i podzieli się spostrzeżeniami ze swojej nowej książki: " Life Falls Apart, ale nie musisz: Uważne metody za pozostanie spokojnym pośród chaosu . " Ten panel jest w godzinach 13: 15-14: 00 i odbędzie się w foyer.

"Różnica między mną a innymi autorami piszącymi w tej dziedzinie", mówi Julie, "polega na tym, że jestem świeckim czytelnikiem - grupą docelową dla tej marki samopomocy. Kiedy zaczynałem swoją podróż, desperacko potrzebowałem znaleźć równowagę w moim życiu dla siebie, nie dla nikogo, nie jestem profesorem ani terapeutą, jestem zwyczajną kobietą, która wzięła to, co było dostępne, odkryła to i ćwiczyła tak, jakby nie było jutra. codziennej praktyki, różnica w sposobie, w jaki postrzegam moje życie, jest jak noc i dzień, a dzień i noc to dobry wyraz, ponieważ w moim życiu jest teraz o wiele więcej światła, teraz uczę tego, co wiem. "

Startem będzie Jeff Light, wydawca i redaktor naczelny The San Diego Union-Tribune oraz Tom Karlo, dyrektor generalny KPBS, partner Union-Tribune na festiwal. Następująca sesja będzie bezpłatna pod nazwą "Fake News, Real Problem". Będzie to panel dyskusyjny z Lora Cicalo, redaktorem naczelnym The San Diego Union-Tribune; Matthew T. Hall, dyrektor redakcyjny i opiniotwórczy Union-Tribune; i Brooke Binkowski, dziennikarka multimedialna i były redaktor naczelny www.Snopes.com . Ponadto, Festiwal Książek San Diego Union-Tribune będzie oferował rozmowę na temat granicy, która będzie prezentowana w języku hiszpańskim.

Uczestnicy mogą odwiedzić ponad 60 wystawców w Luce Court lub w namiocie Author Alley, gdzie Julie Potiker będzie podpisywać i sprzedawać książki.

"Uważność jest pierwszym krokiem do uzdrowienia emocjonalnego" - mówi Julie. "Jest w stanie zwrócić się ku naszym trudnym myślom i uczuciom - takim jak nieadekwatność, smutek, złość lub zamieszanie - z duchem otwartości i ciekawości." Współczucie polega na reagowaniu na te trudne myśli i uczucia życzliwością, współczuciem, i zrozumienie, abyśmy cierpieli i pocieszali się, gdy cierpimy. Bycie uważnym i współczującym prowadzi do większej wygody i dobrego samopoczucia w naszym codziennym życiu - i to właśnie dzielę się z ludźmi w "Life Falls Apart, ale Ty Nie musisz "."

O : Autorka i ekspert od uważności Julie Potiker jest prawniczką, która rozpoczęła poważną naukę i badanie uważności po ukończeniu programu redukcji stresu opartego na uważności na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego. Jest również absolwentem programu Mindful Self-Compassion stworzonego przez Kristin Neff i Christopher Germer i jest jedną z pierwszych osób, które wyszkolili na nauczyciela tej metodologii. Nowa książka Julie, "Life Falls Apart, ale nie musisz: Uważne metody zachowywania spokoju pośród chaosu" demonstruje niesamowitą zdolność przekazywania tych informacji szerokiemu gronu ludzi - w tym sceptykom! Ona posiada BGS z University of Michigan i JD z George Washington University.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.MindfulMethodsForLife.com .