Centrum Ofiar Mesothelioma teraz wzywa wojskowego lub handlowego mechanika samolotu z Mesothelioma, aby wezwać do natychmiastowego dostępu do najlepszych prawników narodu w celu uzyskania lepszych wyników finansowych kompensacji

- Jul 17, 2018 -

NEW YORK, NY, 16 lipca 2018 r. / 24-7PressRelease / - Według Centrum Ofiar Mesothelioma, "Zachęcamy marynarkę wojenną , lotnictwo lub mechanikę samolotów handlowych, u których niedawno zdiagnozowano międzybłoniaka, aby zadzwonić do nas w każdej chwili pod 800-714-0303 To, co zapewniamy, to natychmiastowy dostęp do wiodących w kraju prawników specjalizujących się w leczeniu Mesothelioma, którzy konsekwentnie dostarczają swoim klientom takie najlepsze rekompensaty finansowe: mechanik lotniczy lub mechanik lotniczy z mesothelioma może teraz dosłownie mieszkać w każdym stanie, a nasza inicjatywa ma zasięg ogólnokrajowy.

"Zgłoszenie odszkodowania za choroby międzybłoniaka związane z samolotami wojskowymi może być problematyczne, ponieważ niektóre firmy lotnicze mogą powoływać się na narodowe zwolnienie z odpowiedzialności za obronę." Proponowani mesothelioma sugerują, że są gotowi pójść na odległość dla marynarki, lotnictwa lub komercyjnego mechanika samolotu z międzybłoniakiem, aby upewnić się, że otrzymują najlepsze możliwe wyniki rozliczeń finansowych, które chcielibyśmy omówić w dowolnym czasie pod numerem 800-714-0303.

Przykłady niektórych sił powietrznych lub marynarki wojennej i samolotów komercyjnych z azbestem:

* B-52 Stratofortress 1956-nadal w służbie-700 zbudowany
* Zbudowano B-58 Hustler 1960-1970-111
* F-104 Starfighter-Vietnam-1958-2004-2500 + zbudowany
* KC-135 Stratotanker-1958-nadal w służbie-803 zbudowany

Komercyjne samoloty

* 727 ----- 1964-obecnie-1800 zbudowany
* MD 10-1971-obecnie 400 wariacji handlowych i militarnych zbudowanych, niektóre nadal są w użyciu

Uwaga: głównymi producentami samolotów wojskowych są McDonnell Douglas, Boeing, Lockheed Martin, Northrop Grumman.

Centrum Ofiar Mesothelioma jest gorącym zwolennikiem dla osób z Mesothelioma otrzymujących najlepsze możliwe wyniki rekompensaty finansowej. Ponieważ roszczenie o odszkodowanie z tytułu choroby w przypadku wojskowego lub komercyjnego mechanika samolotowego obejmie producenta samolotu, a także podwykonawców producenta, grupa namawia zdiagnozowaną osobę, aby zadzwoniła do nich w dowolnym czasie pod numer 800-714-0303, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do informacji o kraju. najbardziej utalentowani i doświadczeni adwokaci międzybłoniaka.

"Wybitni adwokaci z mesothelioma, których sugerujemy, nie cofają się przed dużymi firmami, które narażają ludzi lub pracowników na działanie azbestu. Chcemy mieć pewność, że wojskowi lub komercyjni mechanicy samolotów z międzybłoniakiem otrzymają najlepsze możliwe wyniki rozliczeń finansowych." http://MesotheliomaVictimsCenter.Com

Więcej informacji na temat nowych przepisów dotyczących narażenia na działanie azbestu można znaleźć na następującej stronie internetowej: https://www.federalregister.gov/documents/2018/06/11/2018-12513/asbes ... w-use rule .

Według CDC stany wskazane z największą częstością występowania międzybłoniaka to Maine, Massachusetts, Connecticut, Maryland, New Jersey, Pensylwania, Ohio, Wirginia Zachodnia, Wirginia, Michigan, Illinois, Minnesota, Luizjana, Waszyngton i Oregon.

Jednakże, w oparciu o apele, Centrum Ofiar Mesothelioma otrzymuje prąd byłego mechanika lotnictwa, a międzybłoniak mógł żyć w dowolnym stanie, w tym w Nowym Jorku, na Florydzie, w Kalifornii, w Teksasie, Iowa, w stanie Indiana, w Missouri, w Północnej Karolinie, w stanie Kentucky, w stanie Tennessee, w Georgii, w Alabamie. , Oklahoma, Arkansas, Kansas, Nebraska, Dakota Północna, Wyoming, Kolorado, Nowy Meksyk, Utah, Nevada, Arizona, Idaho lub Alaska.

Grupy robocze wysokiego ryzyka narażenia na działanie azbestu to weterani Marynarki Wojennej USA, pracownicy elektrowni, stoczniowcy, pracownicy rafinerii, pracownicy hutni, robotnicy produkcyjni / fabryczni, pracownicy celulozowni lub papierni, hydraulicy, elektrycy, mechanicy lotniczy, mechanicy samochodowi, maszynistów, górników, robotników budowlanych, izolatorów, pracowników kolei, dekarzy lub strażaków. Z reguły tego typu pracownicy byli narażeni na działanie azbestu w latach 1950-tych, 1960-tych, 1970-tych i 1980-tych. US Navy Veterans stanowią około jednej trzeciej wszystkich obywateli USA, u których każdego roku zdiagnozowano międzybłoniaka. http://MesotheliomaVictimsCenter.Com

Więcej informacji na temat międzybłoniaka można znaleźć na stronie internetowej National Institutes of Health dotyczącej tej rzadkiej formy raka: https://www.cancer.gov/types/mesothelioma .