Klienci Hamilton & Niagara siedzą z Johnem Edelmanem z Haldimand Motors

- Nov 02, 2018 -

P: Co oznacza dla ciebie bycie zwycięzcą nagrody konsumenckiej? Jak zdobycie nagrody Consumer Choice wpłynęło na Twój biznes?
Odp .: Jest to wielki zaszczyt i zachętę w biznesie, gdy widzisz, że uczciwa i uczciwa działalność jest nagradzana nagrodą, taką jak wybór konsumenta

P: Co sprawia, że Ty / Twoja firma odnosi sukcesy?
Odp .: Haldimand Motors to firma rodzinna, która oferuje jedną z największych ofert samochodów używanych w Kanadzie. Aby prawidłowo poprzeć ten wybór, mamy ponad 100 zatok serwisowych, aby prawidłowo obsłużyć pojazdy przed i po sprzedaży. Od 34 lat działamy jako polityka niehandlowa. Wszystkie nasze inwentaryzacje są wymienione online z pełnym raportem historii Carfax dołączonym do każdego opisu i około 20 szczegółowych zdjęć każdego pojazdu. Niskie ciśnienie sprzedaży jest doceniane przez wielu naszych długoletnich klientów.

P: Wymień osobę, która wywarła na tobie ogromny wpływ? Jak ta osoba wpłynęła na twoje życie?
Odp .: John i Arda Edelman, którzy rozpoczęli działalność w 1984 roku, dowiedzieli się od samego początku w biznesie, że ich korzenie wychowania w domach o silnej wierze w Boga utrzymywały ich w uziemieniu i utrzymywały koncentrację biznesu na relacjach klienta i ich wielu pracowników, którzy następnie docierają do społeczności.

P: Jaki jest następny priorytet dla Twojej firmy?
Odp .: Następnym krokiem w naszej działalności jest pełniejsze włączenie nowej generacji w biznes. Dwoje z naszych dzieci jest już bardzo zaangażowanych w codzienną działalność naszej firmy i ma takie same pasje do budowania relacji we wszystkich aspektach.

P: Co wyróżnia Twój biznes na rynku?
Odp .: Haldimand Motors to przełom o bardzo dużej objętości, który powoduje stały wybór nowego wyboru dla klienta. Wraz z przejrzystą polityką cenową (najlepsza cena na szybie przedniej i reklamie) klient eliminuje jedno z największych obciążeń związanych z zakupem pojazdu. Wszystkie pojazdy są zorganizowane według marki i modelu na parkingu, dzięki czemu doświadczenie na parkingu jest o wiele przyjemniejsze.

P: Jakie są "podstawowe wartości" Twojej organizacji?
Odp .: Naszą podstawową wartością jest to, że Haldimand Motors opiera się na zasadach biblijnych, które tworzą bezpieczne środowisko uczciwości i uczciwości.

P: Czy Ty lub Twoja firma jesteście zaangażowani w swoją społeczność (działalność charytatywna, pozyskiwanie funduszy itp.)
Odp .: Haldimand Motors jest bardzo zaangażowany w społeczność. Co roku organizujemy dwa bardzo duże wydarzenia charytatywne. Przez ostatnie 22 lata co roku we wrześniu odbywał się Wielki Trycle. Wydarzenie to obejmuje kluby serwisowe z trójkołowych pojazdów wyścigowych haldimand i otrzymujące środki od Haldimand Motors na wsparcie projektów, które kluby robią w swoich konkretnych miastach. Następnie lokalne ochotnicze oddziały przeciwpożarowe rywalizują ze sobą o pieniądze, które trafiają do dodatkowego wyposażenia dla ich konkretnych hal. Wszystko to wiąże się z tym, że cała społeczność przyjeżdża, aby obejrzeć i przynieść produkty z banku żywności. Każdego roku na to wyjątkowe wydarzenie społecznościowe przychodzi 1000 osób. Następnie w lutym gościmy Zupę A Bowl, która jest wieloma lokalnymi restauracjami oferującymi zupę do zbierania żywności i pieniędzy dla banków żywności. Wraz z tymi wydarzeniami i sponsoringiem wielu drużyn sportowych wszyscy osobiście angażujemy się w społeczność, którą kochamy.

P: Jak nadążasz za trendami w swojej branży?
Odp .: Ponieważ związek jest kluczowym czynnikiem dla naszej działalności, który wypływa z tego, w jaki sposób kupujemy również nasze pojazdy. Nawiązaliśmy wiele lat długich i głębokich relacji z firmami, od których kupujemy nasze pojazdy. Stało się to bardzo ważne, ponieważ niedobór dobrych używanych pojazdów osiągnął najwyższy poziom. Chociaż brakowało pojazdów, nie wpłynęło to na nas w takim samym stopniu, jak wielu dealerów.

POZNAJĄC JOHN EDELMAN:

Gdybyś mógł użyć JEDNEGO słowa do opisania siebie, co by to było? ... Jesteśmy pasjonatami uczciwości
Gdzie jest najciekawsze miejsce, w którym byłeś? ... Lubimy spędzać czas na Alasce. Byliśmy już wiele razy i lubimy wędrować po górach i piękno stworzenia
W jakim wieku chciałbyś być na stałe? I dlaczego? ... Wydaje mi się, że wielu ludzi pragnie powrotu do pewnego wieku, ale skomentowaliśmy razem, że naprawdę cieszyliśmy się na każdym etapie naszego życia. Obecnie cieszymy się 11 wnuczkami, którzy mieszkają w ciągu 10 minut od naszego domu.
Co sprawia, że codziennie wychodzisz z łóżka? ... Lubię robić sobie co rano poranny biznes. Lubię wyzwania i znajdowanie rozwiązań zmieniającego się otoczenia wokół nas
Jakie hobby byś się zajmował, gdyby czas i pieniądze nie były problemem? ... Ponieważ nasze dzieci podejmują więcej obowiązków w biznesie, postawiliśmy sobie na więcej podróży. W nadchodzącym roku pojedziemy do Ameryki Północnej samochodem kempingowym

INFORMACJE KONTAKTOWE:

John Edelman | Prezydent w Haldimand Motors

Witryna: www.haldimandmotors.ca
E-mail: sales@haldimandmotors.ca
Strona Haldimand Motors na Facebooku