Gunn Nissan z Denton Hosting Nissan Dzień uznania

- Jul 27, 2018 -

DENTON, TX, 13 czerwca 2018 / 24-7PressRelease / - Gunn Nissan z Denton w Teksasie będzie gospodarzem wydarzenia Nissan Appreciation Day w ich salonie 16 czerwca 2018 roku. Patroni będą mieli prezenty od Jaya Jensona w 94,9 KLTY i 105.3 The Fan , malowanie twarzy, bounce house, możliwość poznania dwóch postaci Patrolu, a także ciężarówkę z jedzeniem - bezpłatnie dla wszystkich, którzy uczęszczają. Oprócz bezpłatnych zajęć i posiłków, odbędzie się adopcja dla apollo Support and Rescue, organizacji z siedzibą w Justin w Teksasie. Apollo ratuje psy z miejscowych schronisk dla zwierząt w North Texas lub psów próbujących przetrwać z powodu maltretowania, zaniedbania lub życia na ulicy.

Nissan Dzień Nominacji Gunna Nissana odbędzie się 16 czerwca 2018 roku w godzinach od 11:00 do 15:00 w ich salonie dealerskim, położonym przy 5650 S Interstate 35 E, Corinth, TX 76210. Każdy może wziąć udział w darmowym wydarzeniu. Jay Jenson z 94,9 komedii KLTY odbędzie się w godzinach 11: 00-13: 00, a gratulacje The Fan 105.3 od 12:00 do 14:00. Odbierak, malarz twarzy, Paw Patrol spotykają się i pozdrawiają, a ciężarówka z jedzeniem będzie dostępna od 11:00 do 13:00. Przyjmowanie zwierząt domowych potrwa dzień, od 11:00 do 15:00.

O Apollo Support and Rescue :
Apollo Support and Rescue to organizacja non-profit 501c3 w rejonie DFW, która oszczędza 500-600 zwierząt rocznie, którzy zostali porzuceni, wykorzystani i zaniedbani, aby umieścić je w kochających domach. Obiekt znajduje się w Justin w Teksasie, otwarty przez 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku, a średnie mieszczą po 90 psów w tym czasie, które potrzebują domu. Apollo zapewnia żywność, opiekę medyczną, zaopatrzenie, narzędzia i wiele więcej, wszystko w oparciu o hojność darowizn i wolontariuszy. Celem w Apollo jest odskocznia do opieki nad psami i umieszczenie ich w domach, które wierzą w drugą szansę. Apollo dąży do znalezienia odpowiedniego domu dla psów i pomaga właścicielom znaleźć odpowiedniego psa dla swojej rodziny.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę internetową http://apollosupportandrescue.org/ lub znajdź je na Twitterze i Facebooku na @asrpets.

Od czasu wejścia do salonu Gunn Nissan, kiedy obsługujesz swojego Nissana, możesz oczekiwać, że będziesz traktowany jak rodzina. Ponieważ satysfakcja jest najważniejszym priorytetem Gunn Nissan, są oni dumni z oferowania szerokiej gamy nowych, używanych i certyfikowanych używanych samochodów Nissan do wyboru. Gunn Nissan oferuje także atrakcyjne oferty leasingowe i opcje finansowania dostosowane do potrzeb i stylu życia, a także fachową obsługę, dzięki której Twój Nissan będzie w drodze przez wiele lat. Dział sprzedaży Gunn Nissan oddziela ich od reszty. Ich profesjonalny zespół angażuje się w bezstresowe i uczciwe podejście do własności. Celem Gunna Nissana jest poczucie, że pojazd, którym się odjeżdżasz, jest dla Ciebie idealny.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę internetową pod adresem https://www.gunnnissanofdenton.com/ lub znajdź je na Facebooku pod adresem @gunnnissanofdenton.