Pacjent E-Dave, który przemawia na 9. rocznej RISE Star Ratings Master Class w San Diego

- Sep 26, 2018 -

CHARLOTTE, NC, 26 września 2018 r. / 24-7PressRelease / - RISE z przyjemnością ogłasza, że Dave deBronkart, znany również pod pseudonimem "E-Pacjent Dave", będzie głównym prelegentem podczas 9. corocznej edycji RISE Star Ratings Master Klasa w San Diego.

deBronkart, autor wysoko ocenianej książki "Niech pomagają pacjenci: Podręcznik poświęcony cierpliwemu zaangażowaniu" oraz wiodący rzecznik pacjentów, przemówi we wtorek, 11 grudnia, w pierwszym dniu dwudniowej konferencji.

Po pobiciu raka nerki w stanie IV w 2007 r. DeBronkart stał się blogerem, doradcą ds. Polityki zdrowotnej i międzynarodowym prelegentem. Jego Ted Talk z 2011 roku, "Niech pomaga pacjentom" przez wiele lat był w pierwszej połowie najbardziej oglądanych rozmów TED wszechczasów z ponad pół miliona odsłon. Obecnie jest najbardziej znanym rzecznikiem ruchu zaangażowania pacjentów.

Jego prezentacja na 9-ej Klasie Mistrzostw Rocznych Wzrastających Gwiazd będzie dotyczyć tego, w jaki sposób plany zdrowotne mogą stać się bardziej oparte na członkach.

Master Class odbędzie się 11 i 12 grudnia i zapewni liderom Medicare Advantage Health Plan, dostawcom usług i konsultantom najnowocześniejsze strategie, których potrzebują, aby podnieść swoje wyniki w Gwiazdy, poprawiając wskaźniki doświadczenia członków. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie także nowym środkom skoncentrowanym na konsumeryzmie w Centers of Medicare & Medicaid Services.

Oprócz głównego wystąpienia Dave'a, Master Class będzie zawierał prezentację Ashby Wolfe, MD, naczelnego oficera medycznego, Region IX dla CMS, który dostarczy aktualizację zasad CMS związanych z programem Medicare Stars, Medicare Advantage i agencją praca nad ogólną poprawą jakości i transformacją systemu opieki zdrowotnej.

Uczestnicy wysłuchają także prelegentów o najlepszych ocenach zdrowotnych, którzy podzielą się tajemnicami sukcesu w zakresie miar Stars, w tym, w jaki sposób jeden plan mógł zwiększyć swoją 3.0 Star Rating do 4,5 Stars w zaledwie 7 miesięcy. Zobacz pełną agendę online.

O RISZE
RISE jest wiodącą społecznością dla pracowników służby zdrowia, którzy dążą do sprostania nadzwyczajnym wyzwaniom związanym z powstaniem krajobrazu odpowiedzialnej opieki i reformy rządowej opieki zdrowotnej. Uznany w skali całej branży za najlepsze źródło informacji na temat korekty ryzyka i poprawy jakości w ramach opieki zdrowotnej, RISE stara się służyć społeczności na czterech frontach: sieci, edukacji, inteligencji przemysłowej i rozwoju kariery. https://risehealth.org/about-rise/