Dr Steve Chaney wypuszcza swoją nową książkę - zabijając mity suplementów - The Truth Behind the Hype

- Oct 23, 2018 -

CHAPEL HILL, NC, 22 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - Chcesz wiedzieć, czy suplementacja ma sens dla ciebie i twojej rodziny, ale to jest takie zagmatwane. W Internecie każdy jest ekspertem. Jak sortujesz roszczenia i roszczenia wzajemne? Komu powinieneś wierzyć? Jaka jest prawda?

• Czy suplementy będą cię leczyć, czy zabiją?
• Czy otrzymujesz wszystkie potrzebne składniki odżywcze z jedzenia, czy nie?
• Kto korzysta z suplementacji, a kto nie?

Ta książka zawiera odpowiedzi na te pytania i wiele więcej. Prowadzi Cię przez labirynt roszczeń i roszczeń wzajemnych, dzięki czemu możesz wybrać program suplementacji, który jest dla Ciebie najlepszy.

Jest również kupujący, strzeż się w branży suplementów. Czy wiesz, że niektóre firmy uzupełniające:

• Wytwarzać produkty, które są bezwartościowe lub zanieczyszczone?
• Czy nie ma dowodów, że ich produkty są bezpieczne lub skuteczne?
• Czy roszczenia, o których wiedzą, są nieprawdziwe?

Ta książka świeci światłem w ciemnych zakątkach branży suplementów i prowadzi cię przez labirynt niekompetencji, kłamstw i oszustw, dzięki czemu możesz wybrać suplementy, które są zarówno bezpieczne, jak i skuteczne.

Potrzebujesz zaufanego przewodnika, który pomoże ci przejść przez labirynt sprzecznych informacji o suplementach. Doktor Chaney jest tym przewodnikiem. On jest:

• Najlepiej sprzedający się autor książki " Zabicie mitu o żywności "
• Wielokrotnie nagradzany profesor, który przez 40 lat uczył ludzkiego metabolizmu i odżywiania studentów medycyny na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill.
• Uczony o międzynarodowej renomie, który opublikował ponad 100 badań i recenzji w recenzowanych czasopismach naukowych.
• Znany ekspert, który został poproszony o napisanie dwóch rozdziałów dotyczących odżywiania w pierwszych sześciu edycjach jednego z wiodących podręczników biochemii dla studentów medycyny i obecnie publikuje cotygodniowy blog o zdrowiu i żywieniu zatytułowany "Porady zdrowotne od profesora"

W ciągu swoich ponad 40 lat nauczania studentów medycyny i wystąpień publicznych, dr Chaney zdał sobie sprawę, jak myląca suplementacja jest dla przeciętnego człowieka. Rozumie twoje zamieszanie. On rozumie twój ból. W tej książce przerywa hype i zamieszanie i zabija mity suplementów. Daje ci prawdę o suplementacji.

Dr Steve Chaney uzyskał tytuł BS z Duke University i doktorat z biochemii na UCLA. Przez 40 lat był profesorem w wydziałach biochemii i biofizyki i żywienia na University of North Carolina. Jest także autorem bestsellerów " Slaying The Food Myths ".