Dr Panda Town: Świat zwierząt domowych wprowadza dzieci w zaczarowany, zwierzęcy park rozrywki

- Oct 23, 2018 -

SZANGHAJ, CHINY, 22 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - Deweloper aplikacji dla dzieci, uznany twórca gier dziecięcych, wprowadza na rynek aplikacji aplikacje na całym świecie, po prośbach fanów, by rozszerzyć swoją udaną serię Dr. Panda Town.

Przeznaczony dla dzieci w wieku 4+, Dr Panda Town: Pet World odbiega od popularnych prequeli z serii takich jak Dr. Panda Town: Mall i Dr. Panda Town: Vacation, wprowadzając dzieci w magiczny i zaczarowany park rozrywki. Dzieci mogą odkrywać wiele ekscytujących miejsc, w tym magiczny zamek, pet-hotel, szpital i wiele zabawnych przejażdżek i atrakcji, a wszystko to w towarzystwie uroczych, futrzastych przyjaciół.

"Mieliśmy szczęście, że lojalni i zaangażowani fani podeszli z entuzjazmem, aby zobaczyć, który produkt Dr. Panda pojawi się w przyszłości." mówi Lin Yan, dyrektor generalny Dr. Panda. "W przeciwieństwie do innych aplikacji Dr. Panda Town, Dr. Panda Town: Pet World wprowadza nową dynamikę do naszych aplikacji, kładąc większy nacisk na dobrą zabawę, pozwalając jednocześnie dzieciom odkrywać i podróżować przez jeszcze większy świat Dr. Panda."

Podczas gdy deweloper aplikacji wciąż traktuje e-learning i rozwój dziecięcych "umiejętności poznawczych, takich jak opowiadanie i kreatywność jako niektóre z jego podstawowych wartości, wyraźnie widać korzyści płynące z łączenia tych elementów z wymysłem dziecięcej fantazji.

Dyrektor kreatywny Dr. Panda, Jim McNiven, komentuje: "Jeśli chcemy, aby dzieci były kreatywne, a historia opowiada o naszych aplikacjach, musimy spróbować sięgnąć do ich umysłów. Jaki jest lepszy sposób na to, niż odkrycie magicznych zaklęć w Zamek królewski lub wylęganie jednorożców i smoków w zaczarowanej kawiarni ukrytej w pniu drzewa!

Marka ma nadzieję na ponowne wprowadzenie pomysłów z klasycznych dziecięcych książek historycznych i baśni, z nowoczesnym cyfrowym akcentem. Wraz z wydaniem Dr Panda Town: Pet World, seria gier Dr. Panda Town składa się obecnie z czterech aplikacji, z których wszystkie są dostępne z funkcji "wspólnej mapy", pozwalając użytkownikom wprowadzać znaki, przedmioty i inne elementy między wymiennymi aplikacjami.

Cena i dostępność

Dr. Panda Town: Pet World można pobrać od dzisiaj w App Store i Google Play Store, wybierając kilka niewielkich jednorazowych zakupów w aplikacji od 1,99 USD do 3,99 USD. Można go kupić jako płatną aplikację w sklepie Amazon Appstore za 3,99 USD.

Od czasu premiery pierwszego tytułu w 2012 roku, dr Panda z powodzeniem utworzył pionierski lider w dziedzinie edutainmentu dla dzieci, opracowując najnowocześniejsze aplikacje, zabawki i animacje. Marka szczyci się dostarczaniem innowacyjnych, przyjaznych dzieciom produktów służących do ulepszania rozwoju poznawczego na wczesnych etapach nauki z perspektywy cyfrowej. Z dumą mogąc pochwalić się ponad 100 milionami pobrań, jego otwarta filozofia free play odzwierciedla popularność zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Ekspansja od rozwoju aplikacji do zabawek z rozszerzoną rzeczywistością sprawiła, że w 2017 r. Wprowadzono na rynek wielokrotnie nagradzanego doktora Panda Plus: projektanta wnętrz w sklepach Apple w Stanach Zjednoczonych i Chinach. W najnowszym przedsięwzięciu Dr. Panda animowana seria miała zakończenie produkcji na koniec 2018 roku. Z siedzibą w Szanghaju i Chengdu w Chinach, Dr. Panda zatrudnia około 70 członków zespołu, złożonych z miejscowych i międzynarodowych talentów.