Świętować krajowego Cabernet dnia piątek, 31 sierpnia o Perry's Steakhouse & Grille w Oak Brook

- Aug 10, 2018 -

OAK BROOK, IL, 10 sierpień 2018 r./24-7PressRelease /--Sip sip brawo! Piątek, 31 sierpnia jest Narodowy Dzień Cabernet! Perry's Steakhouse & chłodnicy (5 stacje metra, Oak Brook, IL 60523; 630-571-1808) będą z tej okazji "wino derful" poprzez oferowanie specjalnych cenach magnum butelki Perry's Reserve Cabernet sauvignon z zakupu dwóch entrées lunch lub kolację. Z tej oferty tylko w jeden dzień Perry's przynosi jego popularny Magnum poniedziałek specjalne na to szczególne święto piątek.

Na piątek, 31 sierpnia tylko Perry's będzie oferować jej butelki magnum Reserve Cabernet sauvignon 99 dolarów (regularnie $155) przy zakupie dwóch entrées lunch lub kolację. Butelki magnum, który jest dwukrotnie większe od standardowych butelek, ustawia scenę dla uroczysty posiłek, inspirujące hojny leje, wielkie rozmowami i mnóstwo opiekania. Otwartych butelek można zachowane z Perry's wyjątkowa technika domu, które można zabrać do domu partii.

Perry's Reserve Cabernet Sauvignon jest bardzo intrygujące, w całej jego złożoności. Oferuje bogaty aromat wiśni, porzeczki, cedr, espresso, ciemne jagód, toffi i mocha z ociąganie się gładkie, wino pary wyjątkowo dobrze z steki i kotlety.

Inauguracją Labor Day weekend na wysokim notatki. Zabrać ze sobą przyjaciela lub cały skład i honor Narodowy Dzień Cabernet we właściwy sposób. Dokonać rezerwacji Cabernet dzień dla piątek, 31 sierpnia, wywołując (630) 571-1808 lub odwiedzająchttp://www.perryssteakhouse.com.

O Perry's Steakhouse & Grille
Perry's Steakhouse & Grille zdobył wiernych doskonaląc prime od 1979 roku. Początkowo jako małej masarni, Perry's rozrosła się w grupę renomowanych restauracji nagradzanych i USDA Prime beef, tableside rzeźbami, wyboru podpis, płonące desery i koktajle przygotowywane na miejscu w jego barze 79. Specjalizuje się w rzadkich i dobrze zrobione doświadczenie, Perry's działa obecnie 14 lokalizacje steakhouse w Chicago, Birmingham, Denver i Texas, a także dwóch oryginalnych sklepów mięsnych teraz znany jako Perry & synów rynku idealna Grille. Aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji na Perry's Steakhouse odwiedźwww.PerrysSteakhouse.com.

Facebook)Facebook.com/PerrysDining), Twitter ()@PerrysDining) i Instagram (@PerrysSteakhouse)