AntibioTx zapowiada zmiany nazwy do Unii Therapeutics

- Oct 15, 2018 -

Kopenhaga, Dania, /24-7PressRelease 14 października 2018 /--Dr Rasmus Toft-Kehler, Chief Executive Officer AntibioTx, ogłosił w tym tygodniu w Kopenhadze, że firma oficjalnie zmieniła nazwę na Unii therapeutics od 5 października 2018. " Nowa nazwa firmy – Unia – odzwierciedla ostatnie postępy na platformie technologii i rozwoju wiedzy", wyjaśnił dr Toft-Kehler i skomentował:"Nasza platforma chemii dostarczył związki z bardzo ciekawe właściwości immunologiczne w połączeniu z aktywności przeciwbakteryjnej. Wyjątkowe właściwości naszej związki pozwoli nam rozwijać innowacyjne zabiegi w szerokim spektrum chorób"i dalej dodaje,"ekspansja na immunologii stanowi nową erę dla firmy z wielką szanse dla pacjentów i społeczeństwa".

Unia jest etap prywatna, klinicznych, firma farmaceutyczna poświęcony rozwój cząsteczek wykazujących antybiotyki i immunomodulujące. Unia początkowo skoncentruje się na leczenie chorób zapalnych skóry, jednak platforma chemii i jego wszechstronne nowe tryby działania ma być stosowane w szerokim zakresie chorób. Kierownictwo Unii ma własna i pomyślnie opracowany ponad 10 zatwierdzone przez FDA leków. W 2017 r. tych leków uratowało tysiące ludzi i generowane przychody w wysokości ponad 5 mld USD. Unii z siedzibą w Kopenhadze (Dania) z USA i globalnym zespołem.

Niniejsza informacja prasowa zawiera wybiegające w przyszłość. Stwierdzenia dotyczące przyszłości są instrukcje, które nie są faktami historycznymi i mogą być zidentyfikowane przez słowa, takie jak popełnione, będzie, kroki, może można, portfolio, planowane, pogłębianie, patrzeć do przodu, planowanej lub podobnych słów. Te stwierdzenia opierają się na aktualnych oczekiwaniach, szacunków, uważa, że potencjał i może w związku z tym obejmować ryzyka i niepewności. Wiele z tych zagrożeń i niepewności mogą być trudne do przewidzenia i może być poza kontrolą Unii A/S terapeutycznych. Nie możemy rzeczywiście osiągnąć naszych planach, i nie powinno powodować nadmierne poleganie na tych stwierdzeń.