Tracee Ellis Ross ogłosił, że będzie prelegentem w Funduszu Fundacji Wspólnoty Kobiet i Dziewcząt w Fairfield County dla kobiet i dziewcząt w dniu 4 kwietnia 2019 r.

- Oct 16, 2018 -

NORWALK, CT, 15 października 2018 / 24-7PressRelease / - Prosto ze środkowej sceny jako gospodarz ostatnich amerykańskich nagród muzycznych na okładkę listopadowego magazynu In Style i sezonowa premiera "black • ish " ABC, ogłoszono Dziś Tracee Ellis Ross, wielokrotnie nagradzana aktorka, producentka i aktywistka, zostanie zaprezentowana jako główny mówca w Funduszu Funduszy Wspólnoty Kobiet dla Dziewcząt i Dziewcząt Fairfield County w 2019 roku. To bardzo wyczekiwane wydarzenie odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku w Hyatt Regency w Greenwich w stanie Connecticut. Wydarzenie 2018 z Billie Jean King, w którym wzięło udział ponad 800 kibiców, zebrało ponad 700 000 $.

Będąc wpływowym głosem w nowoczesnej rozmowie na temat równości, szacunku i uczuć wzmocnionych w Twojej skórze, Ross jest gwiazdą popularnego serialu komediowego ABC "Czarne dziecko" , które rozpoczyna swój piąty sezon. Za rolę Rainbow Johnson otrzymała nagrodę Złotego Globu 2017 i jest trzykrotnym laureatem nagrody NAACP Image Award. Ross jest współzałożycielem sygnatariusza Time's Up, ruchu zainicjowanego przez grupę ponad 300 kobiet w Hollywood, aby stworzyć bezpieczeństwo i sprawiedliwość w miejscu pracy. Zostało stworzone wokół założenia, że każda istota ludzka zasługuje na prawo do zarabiania na życie i dbania o siebie i swoje rodziny, wolne od przeszkód w molestowaniu seksualnym, napaściach i dyskryminacji.

"Jesteśmy zaszczyceni, że możemy powitać Tracee Ellis Ross jako głównego mówcę: jako aktywistka, Pani Ross używa głosu, platformy i wpływów społecznych, aby rozpowszechniać ważne przesłanie o sprawiedliwości, inkluzywności i akceptacji, które są zgodne z naszymi podstawowymi wartościami i misja "- powiedział Tricia Hiacinth, dyrektor fundacji społecznościowej Fairfield County for Women & Girls. "Cieszymy się na to spotkanie przyjaciół i sympatyków, nowych i obecnych, którzy dołączą do nas 4 kwietnia, aby dowiedzieć się więcej o naszym wpływie i zaangażowaniu w rozwiązywanie złożonych problemów, z którymi borykają się kobiety i dziewczęta w naszym hrabstwie" - podsumowała.

Największy fundusz kobiecy w Nowej Anglii, fundusz Fundacji Wspólnoty Kobiet i Dziewcząt w Fairfield County, poprawił życie tysięcy kobiet, jednocześnie wzmacniając ich rodziny, następne pokolenie i całą społeczność. Z biegiem lat Fundusz Kobiet i Dziewczyn zainwestował prawie 6,5 miliona dolarów w zrównoważone rozwiązania, aby zapewnić wszystkim kobietom i dziewczętom Fairfield County bezpieczeństwo ekonomiczne, zdrowe i bezpieczne. W ubiegłym miesiącu Fundusz dla Kobiet i Dziewcząt, dzięki odnawialnej dotacji w wysokości 100 000 USD, nawiązał innowacyjną współpracę z pięcioma lokalnymi organizacjami non-profit, aby zwalczać przemoc seksualną w hrabstwie Fairfield. The Sexual Violence Prevention Collaborative skupia grupę ekspertów w dziedzinie przemocy seksualnej i przemocy w rodzinie, aby skupić się na wpływie na kraj, a obecnie koncentruje się na sportach młodzieżowych.

Coroczny lunch przyciąga setki zwolenników z całego okręgu Fairfield, przez Connecticut i nie tylko. Wśród wcześniejszych prelegentów znalazły się: Billie Jean King, Abby Wambach, zmarła doktor Maya Angelou, Geena Davis, dr Madeleine Albright, Soledad O'Brien i Gloria Steinem.

Informacje o sponsorowaniu można uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail do Rebecki Mandell, Senior Development Associate na RMandell@fccfoundation.org lub dzwoniąc pod numer 203.750. 3200. Bilety zostaną oficjalnie wprowadzone do sprzedaży 2 stycznia 2019 roku. Aby z wyprzedzeniem przygotować swoje plany, znajdziesz tutaj informacje o biletach do Funduszu Funduszy Społecznych dla Kobiet i Dziewcząt.

O Fundacji Społeczności Hrabstwa Fairfield
Fundacja Społeczności Hrabstwa Fairfield promuje filantropię jako sposób na tworzenie zmian w hrabstwie Fairfield, koncentrując się na innowacyjnych i opartych na współpracy rozwiązaniach dotyczących krytycznych problemów mających wpływ na społeczność. Osoby fizyczne, rodziny, korporacje i organizacje mogą zakładać fundusze charytatywne lub wnosić wkład do istniejących funduszy. Fundacja Wspólnoty jest zgodna z Radą w sprawie krajowych standardów fundacji i przyznała ponad 220 milionów USD dotacji dla organizacji non-profit w Fairfield County i poza nią. Jako zaufany partner non-profit i myśl przewodniczący, Fundacja Społeczności Hrabstwa Fairfield łączy organizacje społecznościowe, ekspertów biznesowych i filantropów, aby zlikwidować lukę w zakresie możliwości. Naszym celem jest stworzenie żywotnej i inkluzywnej społeczności, w której każda osoba ma szansę się rozwijać. Dowiedz się więcej na fccfoundation.org i śledź nas na Facebooku , Twitterze i LinkedIN .

O funduszu społecznościowym Fairfield County dla kobiet i dziewcząt
Fundusz dla Kobiet i Dziewcząt, specjalny fundusz społeczny Fundacji Społeczności Hrabstwa Fairfield, jest największym funduszem kobiecym w Nowej Anglii. Naszą misją jest angażowanie filantropów i inwestowanie w zrównoważone rozwiązania, które prowadzą do ekonomicznie bezpiecznych i zdrowych kobiet i dziewcząt w całym hrabstwie Fairfield. Od 1998 r. Fundusz zainwestował ponad 6,5 miliona USD w dotacje na programy przeznaczone dla kobiet w wieku od 5 do 90 lat. Fundusz jest członkiem globalnej sieci kobiet. Dowiedz się więcej o Funduszu dla kobiet i dziewcząt FCCF na stronie fccfoundation.org/fwg i śledź na Facebooku i Twitterze .