Centrum łączności wprowadza funkcję Smart Keeper Computer and Laptop Security Protection

- Sep 26, 2018 -

HUNTSVILLE, AL, 26 września 2018 r. / 24-7PressRelease / - Dla firm, które chcą chronić swoje kluczowe dane i systemy informacyjne przed hakerstwem, zanieczyszczeniem lub złośliwym oprogramowaniem, linia urządzeń Smart Keeper Connectivity Center zasłużyła na miejsce Tabela. W ruchu, aby chronić więcej niż dane, Connectivity Center oferuje teraz ochronę komputera i laptopa Smart Keeper .

Smart Keeper Zamki PC do komputerów stacjonarnych i laptopów

Blokada komputera Smart Keeper skutecznie blokuje dostęp do pulpitu, blokując komputer stacjonarny za pomocą istniejącej śruby panelu biurkowego. Użytkownicy po prostu wyjmują śrubę z pulpitu, podłączają blokadę odbiornika Smart Keeper PC i ponownie wkręcają śrubę. Po umieszczeniu urządzenia pulpit może zostać zablokowany za pomocą klucza lub kombinacji, które można dostosować do własnych specyfikacji firmy. W związku z tym, że w ten sposób odmówiono nieautoryzowanego dostępu, pulpit może zostać przywiązany do stałego urządzenia za pomocą dołączonego kabla.

W przypadku laptopów tak powszechnych w dzisiejszym miejscu pracy, nawet na stacjonarnych stacjach roboczych, Connectivity Center oferuje ochronę komputera i laptopa Smart Keeper w postaci blokady laptopa i kabla mocującego Smart Keeper . Blokada laptopa niesie ze sobą dodatkową zaletę blokowania portu USB, a jednocześnie zabezpiecza sam laptop przed kradzieżą.

Zabezpieczony czterocyfrową kombinacją blokadę można ustawić według własnych specyfikacji firmy. Laptop można następnie przywiązać do funkcji stacjonarnej i nie można go usunąć bez poważnego uszkodzenia portu USB, do którego jest podłączony. Ogromne doświadczenie pokazuje, że złodzieje pójdą tam, gdzie jest to łatwiej, w obliczu czasochłonnej i niszczycielskiej przeszkody takiej jak ta.

Zabezpieczanie obwodu, zbyt

Pełna linia ochrony Smartphones komputera i notebooka w centrum Connectivity Center zapewnia zaawansowane możliwości utrzymania komputerów w miejscu pracy, ale jednocześnie idzie o wykładniczo. Centrum łączności oferuje także zestaw urządzeń zabezpieczających sieć, które chronią komputery i sieci przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, które mogą wejść przez otwarty i niezabezpieczony port USB komputera.

Rdzeniem tego systemu jest Hub Smart Lock Link , skonfigurowany jako bezpieczny nexus dla komponentów i urządzeń peryferyjnych, które wypełniają typowe stanowisko pracy. W hubie znajduje się zabezpieczone, czteroportowe złącze USB w dyskretnej, eleganckiej obudowie, która pełni rolę ekranu połączeń, umożliwiając jedynie autoryzowany dostęp. W środowisku stacji roboczych koncentrator blokady łącza programu Smart Keeper jest zazwyczaj podłączony do procesora stacji za pomocą blokady blokady programu Smart Keeper, która uniemożliwia jej odłączenie - lub włożono inne połączenie USB - z wyjątkiem autoryzowanego nadzoru.

Piasta jest zabezpieczona za pomocą Smart Port USB Port Lock Professional w połączeniu z kluczem blokady portu USB Smart Keeper . Klucz Professional Series składa się z ergonomicznej, wysuwanej obudowy z antystatycznym gumowym uchwytem, światła LED dla obszarów roboczych o małej widzialności i podwójnych retraktorów - głównego i peryferyjnego - w celu uzyskania zamków portowych w ograniczonej przestrzeni. Kluczowe wzorce są ściśle kontrolowane, ale można powielić zduplikowane klucze, aby dopasować je do własnej struktury autoryzacji bezpieczeństwa organizacji.

Informacje o Centrum łączności

Connectivity Center jest dostawcą niektórych wiodących fizycznych zabezpieczeń cybernetycznych i technologii połączeń AV. Firma znana jest przede wszystkim z serii Smart Keeper - portfolio produktów do fizycznej ochrony danych. Marka Connectivity Center szczyci się jakością, wartością, różnorodnością i wszechstronnością. Chcemy być punktem kompleksowej obsługi większości Twoich potrzeb związanych z łącznością i chętnie służymy naszym partnerom w tej rozwijającej się branży.