Centrum łączności koncentrujące się na bezpieczeństwie systemu komputerowego

- Oct 23, 2018 -

HUNTSVILLE, AL, 22 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - Bezpieczeństwo systemu komputerowego wymaga ochrony oprogramowania i sprzętu przed uszkodzeniem, kradzieżą, zanieczyszczeniem i błędnym kierowaniem lub zakłóceniem funkcji życiowych, jakie spełniają nasze systemy informacyjne. Niestety, większość organizacji opuściło drzwi do cyberbezpieczeństwa nie tylko odblokowane, ale także szeroko otwarte.

Dlaczego to jest problem? Kilka badań wykazało, że większość pracowników nie waha się korzystać z niezidentyfikowanych dysków flash USB i urządzeń pamięci masowej zarówno w domu, jak iw pracy. Jeszcze częstsza jest częstotliwość, z jaką pracownicy korzystają z firmowych portów USB do ładowania swoich smartfonów - narażając firmy na szkodliwe oprogramowanie i wirusy, które zawierają te telefony.

Jedno z badań wykazało, że pierwszy "znaleziony" dysk flash został podłączony w ciągu kilku minut, a użycie sadzonych dysków flash było większe niż 100%. Innymi słowy, nie tylko wszystkie dyski wabików badawczych były używane w systemie danych agencji, ale wiele z nich było używanych więcej niż raz.

Rozwiązanie problemu krytycznej luki w zabezpieczeniach systemu komputerowego

Tym, co staje się coraz bardziej oczywiste, jest potrzeba obrony fizycznego sektora obwodu bezpieczeństwa systemu komputerowego . Ale jak i gdzie można rozwiązać tę krytyczną lukę w bezpieczeństwie systemu komputerowego?

Centrum Łączności oferuje szereg produktów, które pomagają organizacjom zabarykadować frontowe drzwi cyberbezpieczeństwa, a te produkty są już dostępne. Setki rozwiązań bezpieczeństwa systemów komputerowych obejmują kolekcję urządzeń zabezpieczających komputery i laptopy Smart Keeper , które chronią porty USB, za pomocą których przeprowadzono największe, najbardziej historyczne ataki cybernetyczne, i gdzie nawet przypadkowe zanieczyszczenie występuje gdzieś codzienny.

Złącza Link Lock firmy i Link Lock Hub służą nie tylko jako bezpieczne połączenia USB, ale także blokują urządzenia, aby nie można było ich usunąć bez autoryzowanego dostępu. Link Link Hub jest zabezpieczony za pomocą Smart Port USB Lock Lock Professional w połączeniu z kluczem blokady portu USB Smart Keeper .

Informacje o Centrum łączności

Connectivity Center jest dostawcą niektórych wiodących fizycznych zabezpieczeń cybernetycznych i technologii połączeń AV. Firma znana jest przede wszystkim z serii Smart Keeper - portfolio produktów do fizycznej ochrony danych. Marka Connectivity Center szczyci się jakością, wartością, różnorodnością i wszechstronnością. Chcemy być punktem kompleksowej obsługi większości Twoich potrzeb związanych z łącznością i chętnie służymy naszym partnerom w tej rozwijającej się branży.