Pardee Homes San Diego bierze do domu dwa nagrody BIA Icon Awards

- Sep 27, 2018 -

SAN DIEGO, CA, 26 września 2018 r. / 24-7PressRelease / - Społeczność Pardee Homes 'Lake Ridge z dumą otrzymała dwie nagrody Stowarzyszenia Branży Budowlanej w San Diego (BIA) za najlepszy projekt architektoniczny i najlepszy wystrój wnętrz. Nagrody przyznają, że społeczność i Pardee Homes, za jej ciągłą doskonałość jako budowniczego domu i planowania społeczności.

Dziewiąta coroczna nagroda BIA Icon Awards, prezentuje i celebruje najlepsze osiągnięcia lokalnego budownictwa od ubiegłego roku, a także projekty, które znacząco przyczyniły się do rozwoju lokalnego przemysłu.

"W imieniu Pardee Homes i naszych partnerów jesteśmy niesłychanie uprzywilejowani, aby zostać uznani za dwie nagrody Icon Icon dla Lake Ridge" - powiedział Jimmy Ayala, prezes oddziału Pardee Homes San Diego. "Zdumiewający sukces Lake Ridge jest prawdziwym świadectwem naszego zaangażowania w budowanie nagradzanych społeczności i nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych niesamowitych zespołów projektowych i konsultantów, takich jak Robert Hidey Architects i Ami Samuel Interiors."

Lake Ridge Plan 3, zaprojektowany przez Pardee Homes i Roberta Hidey Architects, został wyróżniony za najlepszy projekt architektoniczny - Dom jednorodzinny, poniżej 4000 stóp kwadratowych. Robert Hidey Architects pomógł pionierem w projektowaniu najbardziej ponadczasowych i światowej klasy projektów architektonicznych w Ameryce Północnej i Azji przez ostatnie 25 lat.

Drugie wyróżnienie zostało przyznane Lake Ridge Plan 3 za najlepszy wystrój wnętrz - Dom jednorodzinny, poniżej 1 000 000 USD, zaprojektowany przez Pardee Homes i Ami Samuel Interiors. Ami Samuel Interiors, laureat nagrody BIA Icon Awards 2017, od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych projektów wnętrz dla domów modelowych, biur sprzedaży, apartamentów, przestrzeni biurowych i wnętrz mieszkalnych.

Pardee Homes, marka premium, ostatnio zaprezentowała swoją najnowszą społeczność Weston w Santee. Położone w samym sercu Weston, Lake Ridge oferuje nowe domy nabywców, nowoczesne domy w stylu hiszpańskim, zaczynając od wysokich 700 000 $, z 3-5 sypialniami, od 2,5 do 4,5 łazienek i różnymi dodatkowymi opcjami, takimi jak oszczędzanie energii LivingSmart® funkcje, aby spersonalizować każdy dom.

Po zakończeniu Weston będzie główną społecznością Santee. 415-hektarowa planowana społeczność łączy nowych nabywców domów z pięknem otoczenia, pozostając jednocześnie blisko tradycyjnych, wielkomiejskich udogodnień. Weston obejmuje 95 akrów otwartej przestrzeni, centrum rekreacyjne, pięć akrów publicznych i kieszonkowych parków oraz dwumilową trasę prowadzącą do Regionalnego Parku Misji. W sumie idealne środowisko dla entuzjastów outdooru i miłośników projektowania.

Lake Ridge, wraz z innymi laureatami, będą teraz brane pod uwagę w regionalnych nagrodach branżowych, znanych jako nagrody SoCal i mogą mieć szansę zostać uznani za krajowe nagrody w dalszej części roku.

O Pardee Homes® San Diego
Pardee Homes San Diego buduje przemyślnie zaprojektowane i innowacyjne nowe domy i społeczności po raz pierwszy w luksusowych domach kupujących. Założona w 1921 roku, firma jest uznawana za swoje mistrzowskie koncepcje społeczności i procesy ukierunkowane na klienta dla nowych zakupów w domu. Był to jeden z pierwszych budowniczych w San Diego, który zastosował zielone środki budowy domu i przyjazne dla środowiska praktyki rozwojowe i nadal to robi. Pardee Homes jest również szeroko znany ze swojego niezłomnego obywatelskiego zasięgu. Zdobył on wiele nagród za wzornictwo, w tym cztery nagrody Gold Nugget® przyznane przez PCBC w 2017 i 2018 roku oraz nagrodę Nationals ™ Gold Award 2017 i cztery nagrody przyznane przez National Council and Marketing Council NAHB. Firma została także uznana przez San Diego Union Tribune za najlepszy nowy budowniczy w San Francisco w roku 2018 i została również uznana za jedną z najlepszych miejsc do pracy w San Diego w 2016 roku przez The San Diego Business Journal. Pardee Homes jest członkiem TRI Pointe Group® (NYSE: TPH), rodziny najlepszych regionalnych budowniczych domów. Aby uzyskać więcej informacji na temat Pardee Homes San Diego, odwiedź www.PardeeHomes.com/Region/San-Diego .