Mera Capital Equity Analysis: amerykańska produkcja i skraplanie gazu

- Oct 15, 2018 -

ST. PETERSBURG, ROSJA, 13 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - Według informacji opublikowanych w raporcie, z powodu braku równowagi w zakresie wzrostu produkcji gazu i możliwości eksportu, gaz krajowy jest najtańszym źródłem energii w wielu obszarach Stany Zjednoczone. Wraz z nałożonymi środkami ochrony importu stali, niski koszt energii przyczynia się do korzystnej sytuacji dla korporacji EAF, takich jak Nucor and Steel Dynamics. Postęp w budowie gazociągów i zdolnościach skraplania w latach 2018-2019 w coraz większym stopniu przyczynia się do rozwoju takich firm produkujących gaz, jak Antero Resources, Gulfport Corporation, Cimarex Energy itp.

Według analizy Mera Capital, w 2019 roku jedna z najciekawszych gier w branży gazowniczej pokaże Sempra Energy wraz z udanym wprowadzeniem zdolności skraplania i przeładunku gazu ziemnego.

Analiza długoterminowych trendów Mera Capital pokazuje, że amerykańska polityka mająca na celu zwiększenie produkcji gazu jest konieczna na obecnym etapie transformacji gospodarczej. Pozwala to bezproblemowo zdewaluować dolara amerykańskiego, ale wiąże się z ryzykiem choroby holenderskiej, co znajdzie odzwierciedlenie w przyspieszonej dezindustrializacji Stanów Zjednoczonych.

O Mera Capital ( www.mera-capital.com )
Grupa finansowa zapewniająca zarządzanie majątkiem i usługi finansowania przedsiębiorstw. Klienci są wyjątkowo wysokimi cenami netto osób i korporacji na całym świecie. Firma prowadzi innowacyjne badania na całym świecie i we wszystkich klasach aktywów.