Spraw, by Jon Smith Subs był częścią Twoich planów na Halloween

- Oct 23, 2018 -

WEST PALM BEACH, FL, 22 października 2018 r. / 24-7 PrasaRelease / - Co roku odbywa się rytuał zakupów na Halloween. Począwszy od sklepu do sklepu, aż znajdziesz odpowiedni dla siebie kostium i / lub rodzaje, jest czasochłonne - nie mówiąc już o czasie spędzonym w sklepie spożywczym kupującym słodycze i inne gadżety. Jon Smith Subs ma odpowiedź.

Dla wszystkich rodziców, którzy już są zmęczeni przygotowaniem się na wielką noc, poświęćcie trochę czasu dla siebie i zadzwońcie do Jon Smitha, aby zaspokoić wasze Halloweenowe przyjęcia i spotkania. Ogromny zasięg podków, kanapek i zamówień w menu jest trudny do maskowania.

Wystarczy jedno połączenie, a przed przyjęciem duchów i goblinów można dostać smaczne dania z imprezami, które dostarczane są prosto do drzwi wejściowych. Niezależnie od tego, czy jest to noc Halloween, czy też dni, które do niej doprowadziły, nigdy nie było lepszego czasu niż obecnie, aby doświadczyć usługi gastronomicznej oferowanej przez lokalny sklep Jon Smith Sub.

Jon Smith Subs, członek United Franchise Group , spotyka szybko rosnącą koncepcję fast-casual food z szeregiem atrakcyjnych dań. Klienci mogą zamawiać podsmaki, sałatki, a nawet dodatki, takie jak napoje, chipsy i ciasteczka, a członkowie zespołu z przyjemnością dostosowują zamówienie. Plenti-Full Platter oferuje indywidualnie pakowane 4- i 6-calowe przekąski z wyborem sałatek z tuńczyka, pieczonej wołowiny, piersi z indyka, autentycznych włoskich wędlin, szynki i sera, zimnych warzyw i sera provolone. Jego 4-calowy pod talerz podaje zwykle 18 osób, podczas gdy 6-calowe podtypy mogą z łatwością zaspokoić potrzeby nawet 12 osób.

Zamówienia można składać osobiście w lokalnej placówce Jon Smith Subs lub telefonicznie. W przypadku dużych zamówień zalecane jest 24-godzinne powiadomienie. Zasmakuj różnicy i porządkuj z Jon Smith Subs, jednej z najszybciej rozwijających się firm w kraju.

O Jon Smith Subs
Pierwszy sklep podworski firmy Jon Smith został otwarty w 1988 roku w hrabstwie Palm Beach w stanie Floryda, z zamiarem podania absolutnie najwyższej jakości nadziewanych marynowanych steków z polędwicy z grilla i prawdziwych przystawek z piersi kurczaka. Jon Smith Subs ma swoje lokalizacje w Południowej i Centralnej Florydzie, a także w Ohio, Nevadzie, Teksasie i Kalifornii - wkrótce w Australii. Jon Smith Subs specjalizuje się w świeżości, przygotowując wszystkie składniki dla każdego podrzędnego na miejscu codziennie. Stek z polędwicy i piersi z kurczaka są przycinane, krojone, sezonowane, marynowane i grillowane na zamówienie, dostępne są różne opcje cateringowe, a talerze Plenti-Full Sub są pakowane pojedynczo w cztery cale i sześć cali.

Informacje o United Franchise Group
Prowadzona przez CEO Ray Titus, United Franchise Group jest domem dla wielu uznanych na całym świecie marek, takich jak Signarama, Fully Promoted, Experimac, Jon Smith Subs, Venture X, SuperGreen Solutions, Transworld Business Advisors, Paramount Tax & Accounting CPA. Dzięki ponad trzydziestu latom w branży franczyzowej i ponad 1400 franczyzobiorcom na całym świecie, United Franchise Group oferuje bezprecedensowe przywództwo i solidne możliwości biznesowe dla przedsiębiorców.