Poszukujesz świątecznego prezentu z szerokim apelem?

- Oct 05, 2018 -

NEW YORK, NY, October 04, 2018 / 24-7PressRelease / - Genialna nowa powieść zatytułowana The Transmigrant autor Kristi Saare Duarte wyobraża sobie złożone życie Jezusa jako młodego człowieka podczas jego osiemnastu lat nieuwzględnionych w Biblii, często zwane brakującymi latami. Tutaj Duarte objawia Jezusa jako galilejskiego chłopca imieniem Jeszua, który podróżuje z buddyjskim pielgrzymem przez Persję i Indie w poszukiwaniu oświecenia, miłości i swego przeznaczenia jako proroka.

Dokładnie zbadane i żywo opowiedziane, The Transmigrant wyobraża sobie Jezusa jako poszukiwacza oddania, który wyrusza na tysiąc mil podróży Jedwabnym Szlakiem w poszukiwaniu odpowiedzi na największą tajemnicę życia. Zainspirowani zarówno starożytnymi pismami, jak i nowymi odkryciami, The Transmigrant jest niezwykłą opowieścią o duchowym przebudzeniu i refleksji nad tym, jak długo człowiek będzie podziwiany, przyjmowany i ostatecznie kochany. Książka zdobyła wiele nagród w dziedzinie religijnej, w tym w 2018 roku International Book Award (Złoto) i Independent Public Book Book Award (Bronze).

"Moja powieść dotyczy Jezusa i jego podróży po Azji, gdzie studiuje hinduizm i buddyzm" - mówi Duarte. "Zawsze byłem ciekawy, skąd wzięły się wszystkie religie i chciałem dowiedzieć się więcej o ich podobieństwach. Kiedy zacząłem pisać The Transmigrant, spędziłem dużo czasu badając podobieństwa religii i mogę zdecydowanie powiedzieć, że istnieją więcej podobieństw niż różnic: badania, pisanie i redagowanie zajęły sześć lat, przeczytałem ponad pięćdziesiąt książek na ten temat. "

Kristi Saare Duarte pochodzi z Estonii, a od urodzenia Szwedów. Spędziła życie podróżując po świecie i goniąc przygody. Zawsze otwarta na zmiany, Kristi mieszkała w Szwecji, Anglii, Estonii, Hiszpanii i Peru, gdzie uczyła się języków, sztuki i aktorstwa, a także miała kariery w zarządzaniu opieką zdrowotną, reklamie i finansach. Jest uzdrowicielką Reiki i kanałem duchowym. Obecnie mieszka w Harlem w Nowym Jorku z mężem Eduardo.

Transmigrant (15,99 USD, książka w miękkiej oprawie, prasa Conspicuum, 312 strony, 5,25 x 8 ", ISBN: 978-0997180701) jest dostępny w księgarniach sąsiedzkich i internetowych. Więcej informacji na stronie www.kristisaareduarte.com .