Partner ICmed i e-Caregiving wspierają zaangażowanie pacjentów w opiekę nad pacjentem

- Oct 16, 2018 -

BALTIMORE, MD, 15 października 2018 / 24-7PressRelease / - ICmed i e-Caregiving, spółka zależna Innovative Caregiving Solutions LLC, ogłosiły dziś strategiczne partnerstwo. Obie firmy poprawiają zaangażowanie pacjentów i wyniki zdrowotne, po części, dzięki produktom i technologii, które wspierają nieformalnych i rodzinnych opiekunów, rynek szacuje, że w Stanach Zjednoczonych Medicare szacuje na sześćdziesiąt sześć milionów.

ICmed zwiększa zaangażowanie pacjenta i opiekuna w aplikację mobilną skierowaną do konsumenta, która jest połączona z przepływem pracy i pulpitem komunikacyjnym przedsiębiorstwa. Z pulpitu nawigacyjnego organizacje mogą analizować, angażować, informować i edukować swoją populację zdrowotną. Innovative Caregiving Solutions jest właścicielem e-Caregiving, wiodącego producenta opartych na dowodach treści edukacyjnych, które uczą opiekunów opieki ogólnej, a także opieki uzależnionej od warunków.

Obaj będą prowadzić wspólną sprzedaż, marketing i rozwój biznesu. Warto zauważyć, że znacząca biblioteka treści e-Caregiving zostanie zdigitalizowana i zintegrowana z rozwiązaniem zaangażowania ICmed. Dzięki silnikowi Celed Educational Assistance (TEA) firmy ICmed zawartość e-Caregiving będzie dostępna dla klientów ICmed i dla populacji klienta za pośrednictwem aplikacji mobilnej ICmed.

Główny opiekun kliniczny e-Caregiving, Tina M. Marrelli, MSN, MA, RN, FAAN, napisał ponad 10 książek na temat opieki, w tym "Podręcznik standardów zdrowotnych w domu: jakość, dokumentacja i zwrot", "Hospicjum i Poradnik opieki paliatywnej "," Przewodnik dla opieki nad chorym: co dalej? "I" Przewodnik pielęgniarki pielęgniarki ". e-Opieka stosuje standard oparty na dowodach dotyczących treści i materiałów. Obowiązują wspólne warunki opieki, w tym podstawowe zasady bezpieczeństwa, komfortu i jakości.

"Wiemy, jak ważni są opiekunowie rodzinni, aby skutecznie angażować pacjentów i poprawiać ich wyniki zdrowotne, ale jednocześnie oczywiste jest, że opiekunowie potrzebują więcej zasobów i wsparcia, wiele z nich pracuje w pełnym wymiarze godzin, a następnie spędza 25 godzin w tygodniu opiekując się bliską osobą. korzyści, jeśli możemy zwiększyć dostęp do treści e-Caregiving Produkt ICmed i wyniki, które zapewnia naszym klientom są znacznie ulepszone ze względu na głębokość i zakres treści e-Caregiving ", powiedział Anil Kshepakaran, dyrektor generalny i założyciel ICmed.

Rozwiązanie firmy ICmed jest licencjonowane przez organizacje i firmy, które chcą zaangażować, poinformować i wykształcić specjalną populację, aby poprawić wyniki medyczne i zdrowotne oraz zmniejszyć koszty opieki zdrowotnej. Ustawienia do wykorzystania obejmują starzenie się seniorów w miejscu, ośrodki opieki, edukacja absolutorium / wsparcie w celu ograniczenia ponownego hospitalizacji, weterani zarządzający złożonymi problemami zdrowotnymi, systemy zarządzające populacjami cierpiącymi na choroby przewlekłe i inne, starające się poprawić zachowania zdrowotne i wyniki.

"Kiedy zająłem się moim słodkim, bardzo wątłym, 96-letnim teściem w domu przez lata, zdałem sobie sprawę, jak bardzo zaniedbano opiekunów rodziny i przyjaciela e-Opiekuńczość została zaprojektowana specjalnie w celu wspierania tych ważnych członków służby zdrowia. Dostarczenie wraz z firmą ICmed przekazuje tę ważną informację praktyczną w ręce rodziny i jej opiekunów, kiedy jej najbardziej potrzebują - mówi Tina M. Marrelli MSN, MA, RN, FAAN i Chief Clinical Officer of Innovative Caregiving Solutions.

Medicare szacuje, że dwadzieścia procent Amerykanów opiekuje się członkiem rodziny lub przyjacielem, który starzeje się, poważnie choruje lub jest niepełnosprawny, a wielu z nich nie ma krytycznej wiedzy na temat tego, jak się opiekować. Liczne badania, takie jak "Wiele twarzy opiekunów" Instytutu TransAmerica: Dokładne spojrzenie na opiekę i jej wpływ , wskazują, że rodzina lub nieformalni opiekunowie są coraz bardziej obciążeni czasem i finansami oraz wymagają znacznych dodatkowych zasobów, wsparcia i narzędzi. Badanie wykazało, że 36% opiekunów spędza 100 lub więcej godzin miesięcznie, zapewniając opiekę medyczną, z medianą 50 godzin dziennie. Ponadto pięćdziesiąt cztery procent ankietowanych ma pracę na pełen etat. Informacje te potwierdzają potrzebę skutecznej edukacji i wsparcia opiekuńczego. Razem ICmed i e-Caregiving połączyły siły, aby sprostać temu wyzwaniu, które ma wpływ na nas wszystkich.

ICmed i e-Caregiving zwiększają zaangażowanie pacjentów i wyniki zdrowotne, po części, dzięki produktom i technologii, które wspierają opiekunów nieformalnych i rodzinnych, rynek, który Medicare szacuje na sześćdziesiąt sześć milionów w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na temat e- Caregiving można znaleźć na stronie: www.e-Caregiving.com

Więcej informacji o firmie ICmed można znaleźć na stronie www.icmedonline.com , na Twitterze pod adresem @ICmedonline i na Facebooku pod adresem facebook.com/icmedonline.