Humane Society Silicon Valley Przyznano grant w wysokości 200 000 $ dla stypendystów Maddie's® Executive Leader

- Oct 22, 2018 -

SAN JOSE, CA, 20 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - Narodowo uznana fundacja zajmująca się dobrostanem zwierząt Maddie's Fund® właśnie przyznała dotację w wysokości 200 000 USD na wsparcie stypendiów Maddie's® Executive Leader w Humane Society Silicon Valley (HSSV). Dotacja finansuje dwie nowe stypendia w celu rozwoju liderów w zakresie dobrostanu zwierząt.

Tegoroczna płatna stypendium to niesamowita okazja dla zaangażowanych osób o silnych wartościach w zakresie stopniowego schronienia i przywództwa, aby rozwinąć i wzmocnić swoją wiedzę i umiejętności, aby pomóc bezdomnym zwierzętom i schroniskom, które się nimi opiekują. Uczestnicy będą uczyć się i rozwijać podstawowe umiejętności związane z:

• Kierowanie działem i zarządzanie nim w celu optymalizacji ogólnej misji i wyników finansowych.
• Medycyna schroniskowa i integracja standardów schroniska w trakcie operacji.
• Zmień zarządzanie i z powodzeniem zarządzaj zmianami w organizacji.
• Myślenie end-to-end, aby wspierać wyjątkowe doświadczenia zainteresowanych stron z korzyścią dla misji.
• Wykorzystanie współpracy i partnerstw w celu rozszerzenia zasięgu misji i jej wpływu.
• Budowanie wydajnego zespołu.

"Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani do tej okazji i za uznanie Funduszu Maddie dało Humane Society Silicon Valley przywództwa i innowacji w społeczności dobrostanu zwierząt", mówi Carol Novello, prezes HSSV.

"Fundusz Maddie jest bardzo podekscytowany oferowaniem tej Społeczności Liderów w Dolinie Krzemowej Społeczeństwa Ludzkości, ponieważ otworzy to drzwi dla nowych postępowych liderów w naszym przemyśle dobrostanu zwierząt i przybliży nas do naszego celu, jakim jest brak zabijania dla zwierząt" - powiedziała Lynne Fridley, Maddie's Fund Co-Director of Education.

Wnioski o stypendia Maddie's® Executive Leader w Humane Society Dolinie Krzemowej zostaną zaakceptowane do 19 października 2018 roku. Dowiedz się więcej na https://www.maddiesfund.org/fellowship-hssv

O Humane Society Dolinie Krzemowej: Humane Society Silicon Valley (HSSV) to niezależna, finansowana ze środków prywatnych organizacja 501 (c) (3) non-profit obsługująca ludzi i zwierzęta od ponad 85 lat. W 2017 r. HSSV stało się pierwszą organizacją, która kiedykolwiek uzyskała status schroniska dla modelek zgodnie z wytycznymi ustanowionymi przez Stowarzyszenie Weterynarii Schronu. Jako niezależna organizacja non-profit, HSSV nie otrzymuje dofinansowania od Human Society of the United States, ASPCA ani państwowych i federalnych jednostek rządowych. HSSV oferuje wysokiej jakości adopcje, przystępną cenowo sperylizację / sterylizację, szczepienia, usługi mikrochipowania, usługi opieki nad zwierzętami oraz programy edukacyjne mające na celu wzmocnienie więzi między ludźmi a zwierzętami. Założona w 1929 r., HSSV przyjęła ponad 500 000 zwierząt do stałych, kochających domów. Dobrostan zwierząt jest ich najwyższym priorytetem, a ich misją jest ratowanie i poprawianie życia.

O Maddie's Fund: Maddie's Fund® to fundacja rodzinna stworzona w 1994 roku przez współzałożyciela Workday Dave'a Duffielda i jego żonę Cheryl, która obdarzyła Fundację ponad 300 milionami dolarów. Od tego czasu Fundacja przyznała dotacje w wysokości ponad 2253,7 miliona dolarów na rzecz poprawy społecznego ratowania życia, edukacji w zakresie medycyny schronienia oraz adopcji zwierząt domowych i opieki zastępczej w Stanach Zjednoczonych. Duffields nazwał Fundusz Maddie po Sznaucerce miniaturowej, Maddie, która rozśmieszyła ich i dała im świetna zabawa. Maddie była z Dave'em i Cheryl przez dziesięć lat i nadal ich inspiruje. Maddie's Fund to spełnienie obietnicy dla inspirującego psa, inwestującego w jego zasoby, by stworzyć kraj, w którym nie ma zabijania, gdzie każdy pies i kot ma zagwarantowany zdrowy dom lub miejsce zamieszkania. #ThanksToMaddie.