Zapomniałeś ochrony słuchu? Nie ma problemu! Oregon Air Show utrzymuje uszy bezpieczne dzięki partnerowi charytatywnemu Songs for Sound

- Sep 26, 2018 -

HILLSBORO, OR, 26 września 2018 r. / 24-7PressRelease / - Songs for Sound , organizacja charytatywna z siedzibą w Nashville, która stara się chronić i przywracać słuch dla 360 milionów ludzi cierpiących na ubytek słuchu, nawiązuje współpracę z Oregon Air Show oferować DARMOWĄ ochronę słuchu i BEZPŁATNE przesłuchania od 28 do 28 września.

The Hear the Music Project to misja charytatywna i wystawa mająca na celu nie tylko bezpłatne pokazy przesłuchań, ale także pomoc każdej osobie w nawigacji medycznej. Cochlear Americas , światowy lider implantowanych rozwiązań słuchowych, jest Sponsorem Prezentującym dla Projektu Słuchu Muzyki. Gdy ktoś nie zda testu słuchowego za pośrednictwem kiosków iPad oferujących technologię ekranowania Otohub , otrzymuje pakiety informacji elektronicznych wraz z folderami dostosowanymi do ich poziomu słuchu i tak, bezpłatna ochrona słuchu. Phonak , Otohub i Sertoma wspierają sponsorów misji charytatywnej.

Ludzie często pytają, czy pokazy lotnicze są zbyt głośne dla małych dzieci. Prawda jest taka, że pokazy lotnicze stanowią zagrożenie dla wszystkich. Maksymalne poziomy decybeli (dB) dla widzów pokazowych wynoszą 100-115 dB. Długotrwałe narażenie na każdy dźwięk powyżej 85 dB może uszkodzić wrażliwe struktury ucha wewnętrznego, a ponad 15 minut przy 115 dB jest niebezpieczne (efekty są podwyższone u dzieci). Problem polega na tym, że większość ludzi nie docenia zagrożenia głośnym hałasem. Dla porównania, tutaj są średnie poziomy dB i zalecana ekspozycja dla niektórych znanych dźwięków:

30 dB Szept Brak ograniczeń
60 dB Normalna rozmowa Bez limitu
90 dB ruch uliczny, kosiarka 8 godz. dziennie max.
100 dB Piła łańcuchowa, motocykl 2 godz. dziennie max.
115 dB Głośny koncert, klakson samochodu 15 min. dziennie max.
140 dB Broń palna, silnik odrzutowy Wymagana ochrona słuchu

Personel Oregon Air Show pomaga chronić uczestników, aby mogli cieszyć się tym doświadczeniem przez całe życie. Nadmierna ekspozycja na hałas jest najczęstszą przyczyną utraty słuchu i szumu w uszach (ciągłe dzwonienie w uchu) i można temu zapobiec. Tylko 1 na 10 ankietowanych w raporcie Hear the Music, który zapewnia ochronę słuchu w programie lotniczym. To ryzykowna praktyka.

"Utrata słuchu jest dla mnie bardzo osobista" - powiedział założyciel Songs for Sound Jaime Vernon, którego dziesięcioletnia córka, Lexi, otrzymała obustronne implanty ślimakowe w wieku 18 miesięcy. "Rozwój mowy i słuchu Lexi niemal został zakłócony przez początkową reakcję" w porządku, zaczekajmy ", ale w momencie, gdy moje dziecko przeszło z całkowitej ciszy do szeptu - a potem muzyki - nasze życie zostało wysłane w pięknym nowym kierunku."

"Cochlear z dumą wspiera wysiłki Songs for Sound, które zapewniają dostęp do bezpłatnych badań przesiewowych, informacji dotyczących zdrowia słuchu i słyszenia do tysięcy w całych Stanach Zjednoczonych" - powiedziała Patricia Trautwein, audiolog i wiceprezes ds. Marketingu i zarządzania produktami w Cochlear Americas. "To szczególnie satysfakcjonujące móc odgrywać rolę w przekazywaniu tych informacji i dostępu Amerykanom, którzy są tak często dotknięci ubytkiem słuchu".

Projekt #HEARtheMUSIC działa wyłącznie w oparciu o sponsoring i darowizny. Aby PODAĆ lub WOLONTARIUSZ: kliknij TUTAJ .

O utworach dla dźwięku
Songs for Sound to organizacja charytatywna 501c3 z siedzibą w Nashville, która dąży do ochrony i przywracania słuchu, wykorzystując muzykę jako inspirację i zasięg, aby poprawić jakość życia 360 milionów osób cierpiących na ubytek słuchu. Celem projektu #HEARtheMUSIC jest dotarcie do 50 000 uszu w całym kraju do 2020 roku.