Trener fitness otrzymuje dzienną dawkę białka z picia Chino Valley Ranchers 'Liquid Egg Whites

- Oct 22, 2018 -

COLTON, Kalifornia, 21 października 2018 r. / 24-7PressRelease / - Alex Bukalo, certyfikowany przez ACE trener personalny i specjalista od żywienia fitness, niedawno podzielił się tym, jak otrzymuje białko na dzień za pomocą Chino Valley Ranchers 'Cage Free Liquid Egg Whites. Dzielił się swoją unikalną metodą z linkiem wideo na swoim kanale Instagram ( @alexbukalofitness .)

Chino Valley Ranchers, jeden z największych producentów i dystrybutorów jaj w południowej Kalifornii, produkuje wysokiej jakości jaja od początku działalności w latach 50. XX wieku. Firma była jedną z pierwszych osób, które przyjęły koncepcję ekologicznego jaja i stała się jednym z wiodących dostawców jajek ekologicznych w kraju. Od początku istnienia Chino Valley Ranchers 'produkuje różne produkty, aby zaspokoić potrzeby każdego miłośnika jaj.

Dla Alexa Bukalo uzyskanie wystarczającej ilości białka w jego diecie było codziennym wyzwaniem. Wiedział, ile potrzebuje do konsumpcji, ale nigdy nie był na tyle głodny, by załadować swój talerz. W żaglówce zmieszał czekoladowy proszek z Chino Valley Ranchers 'Cage Free Liquid Egg Whites. "Mieszanina była tak pyszna jak ciasto naleśnikowe" - powiedział Bukalo. "Zdecydowałem się odciąć węglowodany i wypróbować proste białka jajek i od tego czasu jestem uzależniony."

Bukalo oferuje porady dotyczące zdrowia i fitnessu oraz szkolenia zawodowe na swojej stronie internetowej, odkąd zaczął pracować jako niezależny trener. Po raz pierwszy zaczął jako trener w 24 Hour Fitness i ruszył w pogoń za pomaganiem innym w ich własnej podróży fitness. Jest pasjonatem pomagania ludziom z różnych dziedzin życia w osiągnięciu ich zdrowia i celów fitness.

Jeśli chcesz załadować swoje proteiny lub szukasz po prostu wspaniałych jaj na receptę, Chino Valley Ranchers zakryje Cię. Ich Cage Free Liquid Egg Whites i inne produkty są dostępne na Mother's Market, kapusty i innych różnych sklepach spożywczych.

Aby dowiedzieć się więcej o wysokiej jakości ekologicznych produktach jajecznych Chino Valley Ranchers , odwiedź ich stronę internetową www.ChinoValleyRanchers.com .

Chino Valley Ranchers to rodzinne gospodarstwo trzeciej generacji, które od 1953 roku oferuje jaja ekologiczne i specjalne.