Conceive Plus już dostępny w Walmart

- Oct 05, 2018 -

CHICAGO, IL, 04 października 2018 / 24-7PressRelease / - Dzisiaj firma Sasmar Pharmaceuticals ogłosiła, że Walmart, Inc dodał do swoich półek wiodącą na rynku markę płodności "Conceive Plus". Gigant handlu detalicznego sprzedaje obecnie preparat Conceive Plus Fertility Lubricant w fabrycznie napełnionych aplikatorach i tubach wielokrotnego użytku, a także najnowszy produkt SASMAR, Conceive Plus Witaminy dla kobiet, witaminy oparte na prekoncepcji.

Ta nowa współpraca stanowi kamień milowy dla SASMAR, który wdraża ambitne plany rozwoju, aby umieścić swoje własne produkty planowania rodziny i produktów płodności na jak największej liczbie sklepów detalicznych w Stanach Zjednoczonych.

Opatentowany środek poślizgowy Conceive Plus jest jedynym produktem do pielęgnacji nawilżającej stworzonym z myślą o parach, które zawierają wapń i jony magnezu, które są niezbędne do procesu zapłodnienia. Środek poślizgowy to nawilżający pochwowy i osobisty żel do smarowania, który jest sformułowany jako kompatybilny z ludzkimi plemnikami i promuje naturalny proces zapłodnienia. Oczyszczone przez FDA w 2013 r. Produkt cieszy się dobrą renomą jako wiodąca marka smarów wykorzystywana przez pary starające się zajść w ciążę w ponad 60 krajach na całym świecie.

Conceive Plus Fertility Support to suplementy diety specjalnie opracowane dla potrzeb Kobiet i Mężczyzn, którzy starają się w naturalny sposób zajść w ciążę i założyć rodzinę. Miękkie kapsułki zawierają kluczowe witaminy i minerały, które pomagają przygotować ciało do poczęcia. Opracowany dla potrzeb ludzkiego ciała (z kwasem foliowym i mocną mieszanką kluczowych składników odżywczych dla "jej" i cynku, przeciwutleniaczy i witamin dla "go"), suplementy Conceive Plus są doskonałym wzmacniaczem sprzyjającym płodności.

SASMAR Pharmaceuticals koncentruje się na poprawie zdrowia i dobrego samopoczucia konsumentów poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości i wartości. Korzystając z najnowszej technologii i udoskonaleń bez recepty i samoleczenia, chcemy być rozpoznawani jako wiodąca marka przez konsumentów na całym świecie.

Jako firma skoncentrowana na kliencie, każdy produkt musi spełniać wymagania konsumentów, pozostając wiernym naszemu podstawowemu celowi, jakim jest zapewnienie wysokiej jakości produktów do pielęgnacji osobistej, które przynoszą korzyści konsumentom. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.sasmar.com