Atlantic Energy LLC ma teraz rozproszone 600 000 żarówek LED

- Oct 05, 2018 -

NEW YORK, NY, 04 października 2018 / 24-7PressRelease / - Atlantic Energy, wiodący dostawca energii detalicznej, rozprowadza obecnie 600 000 żarówek LED. Po wejściu na zderegulowany rynek energii elektrycznej w 2010 roku, Atlantic Energy nadal oferuje innowacyjne, energooszczędne rozwiązania zarówno dla biznesu mieszkaniowego, jak i komercyjnego. Te ramy, które nie były widoczne przed Atlantic Energy pokazują, że dzięki podejściu środowiskowemu i efektywności energetycznej, dzisiejszy standard dla dostawcy energii został na nowo zdefiniowany.

Atlantic Energy obsługuje w Nowym Jorku, New Jersey, Connecticut, Waszyngtonie, Massachusetts, Maryland, Ohio i Pensylwanii, planując dalszy rozwój na innych zderegulowanych rynkach.

"Nasi klienci dołączyli do naszej misji ograniczania emisji dwutlenku węgla poprzez energooszczędność, a żarówki LED zużywają mniej energii elektrycznej, co z kolei sprawia, że wszystkie nasze 60 000 klientów jest wyjątkowo energooszczędne" - powiedział Patrick Linden, współkierownik. "Jest to rodzaj wpływu, jaki wybraliśmy i jestem dumny, że widzę pozytywny wpływ, jaki wywarliśmy na środowisko".

Jako firma, Atlantic Energy wyeliminowało 167 milionów kWh poprzez dystrybucję energooszczędnych żarówek LED swoim klientom. Jest to odpowiednik emisji dwutlenku węgla z 26 613 samochodów osobowych napędzanych przez rok. Takie statystyki jak ta pokazują, że Atlantic Energy naprawdę wyróżnia się spośród typowych firm ESCO. W dzisiejszym świecie widzimy zmianę, która pozwoli na lepsze jutro, a energia atlantycka dołączyła do impetu.

Sukces tego programu można przypisać Jamesowi Uglowowi z Atlantic Energy Co-CEO. Posiadając 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, które obejmuje wiele kontynentów, Uglow zidentyfikował i wdrożył swój autorski system sprzedaży, który monitoruje jakość. "W dzisiejszym środowisku sprzedaży najważniejsze są szkolenia i edukacja: mamy niezwykle zróżnicowaną siłę roboczą, co jest ogromną zaletą dla nas i lokalnych społeczności." Dzięki cotygodniowym programom szkoleniowym, 150 pracowników firmy Atlantic Energy jest stale aktualizowanych o trendy branżowe.

Znalezienie sposobów na wzmocnienie pozycji klientów poprzez efektywność energetyczną to wizja Atlantic Energy. Program LED był dopiero początkiem, a teraz stworzyli dodatkowe pakiety produktów, aby dać klientom indywidualnym i komercyjnym większy wybór. Po zarejestrowaniu się jako klienci rezydencyjni Atlantic Energy otrzymasz wiele inteligentnych produktów, takich jak żarówki LED Smart Smart, kamery Wi-Fi, inteligentne wtyczki i wiele innych. Wszystkie są kontrolowane bezpośrednio z aplikacji Atlantic Energy. Asortyment tego produktu powstał na peryferiach boomu "Smart Home" i nadal zapewnia klientom prawdziwe produkty, które pokochają i pomoże im uzyskać energooszczędność.

Patrick Linden powiedział: "Klienci są gotowi pomóc środowisku, ale sprowadzają się do tego, jak bardzo wpłynie to na ich codzienne życie." Zdaliśmy sobie z tego sprawę i stworzyliśmy asortyment produktów, które faktycznie pomagają im, a także pomagają środowisku. Prawdziwa wygrana-wygrana. "Weźmy na przykład nasz program LED, po tym jak weszliśmy i zmieniliśmy wszystkie światła w restauracji, delikatesach lub w magazynie, całe miejsce wygląda o wiele lepiej, upiększa tam sklep, tworząc atrakcyjniejsze środowisko dla klientów i pracowników, jednocześnie będąc energią. wydajny."

Atlantic Energy stała się autorytetem w dziedzinie energii i aby dowiedzieć się więcej na ich temat, odwiedź https://www.atlanticenergyco.com/

Misją Atlantic Energy jest zmniejszenie zużycia energii i kosztów poprzez zapewnienie przystępnych cenowo energooszczędnych usług i rozwiązań dla konsumentów w całym kraju.

https://www.atlanticenergyco.com/story