Arianna Skincare Partners z Ellie Fund i National Breast Cancer Foundation wspierają miesiąc świadomości raka piersi

- Sep 27, 2018 -

NEW YORK, NY, 26 września 2018 / 24-7PressRelease / - Począwszy od 1 października, Arianna Skincare przekazuje 5 USD z każdej sprzedaży online na badania przesiewowe, leczenie i wsparcie dla pacjentów z piersi w dwóch prestiżowych organizacjach. Marka zaoferuje również 30% zniżki na całą linię produktów do pielęgnacji skóry, aby zachęcić do sprzedaży i zwiększyć darowizny.

Miri Torres, założycielka Arianna Skincare i sama, która przeżyła raka, wprowadziła tę markę w 2006 roku, tworząc linię do pielęgnacji skóry z minerałami stosowanymi w jej osobistym uzupełnieniu po chemioterapii. "Przezwyciężenie raka pokazało mi, jak silny jestem i co mogę zrobić, chcę zaszczepić to samo uczucie w innych i pomóc innym rodzinom przejść przez to, przez co przeszedłem w ich najciemniejszych czasach, kiedy najbardziej tego potrzebują, dlatego wspieranie ta sprawa jest dla mnie tak ważna. " - powiedział Torres.

Po całkowitym wyzdrowieniu Torres wyemigrował z Izraela do Stanów Zjednoczonych, marząc o ciężkiej pracy, założeniu własnej firmy i przyczynieniu się do zmiany w życiu ludzi. Zainspirowała ją do rozpoczęcia swojej działalności, Arianna Skincare, z jej doświadczeń podczas chemioterapii, kiedy doświadczyła objawów egzemy, a także bolesnych wysypek pokrywających całe jej ciało. Skoncentrowała się na znalezieniu rozwiązania, które pomogłoby jej naturalnie naprawić skórę i odkrył korzyści zdrowotne minerałów z Morza Martwego. Torres z dumą zaprezentowała kolekcję naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, bazujących na historycznej mocy minerałów z Morza Martwego, nazwanych imieniem jednego z jej lekarzy. Arianna Skincare jest dostępna online na stronie www.arianna-skincare.com oraz w sklepach Arianna Skincare w Newport i Nowym Jorku.

Informacje o funduszu Ellie
Ellie Fund to organizacja non-profit 501 (c) 3 z siedzibą w Massachusetts, której misją jest świadczenie podstawowych usług wsparcia dla pacjentów z rakiem piersi w celu złagodzenia stresów dnia codziennego, co pozwala skoncentrować się na rodzinie, leczeniu i leczeniu. Dostarczanie krytycznych usług wsparcia za pośrednictwem programu leczenia pacjenta i rodziny uzdrawiającego, w tym pomoc żywieniowa i spożywcza, transport do wizyt lekarskich, opieka nad dziećmi, sprzątanie i przygotowywane / dostarczane posiłki bezpłatnie pomaga zmniejszyć obciążenie pacjenta podczas leczenia. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.elliefund.org .

Informacje o National Breast Cancer Foundation, Inc.®
Uznawana za jedną z wiodących organizacji zajmujących się rakiem piersi na świecie, National Breast Cancer Foundation (NBCF) to Helping Women Now®, zapewniając wczesne wykrywanie, edukację i wsparcie dla osób dotkniętych rakiem piersi. Odbiorca najwyższego czterogwiazdkowego ratingu Charity Navigator od 13 lat, NBCF zapewnia wsparcie poprzez Narodowy Program Mammografii, Beyond The Shock®, edukację na temat zdrowia piersi oraz programy badawcze. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nbcf.org .

Informacje o Arianna Skincare
Naukowo opracowane przez ekspertów dermatologów i naukowców z najnowocześniejszych obiektów w pobliżu Morza Martwego, produkty Arianna Skincare zawierają najlepsze składniki, jakie ma do zaoferowania natura, wszystkie są naturalne, wolne od parabenów i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Dzięki trzem sklepowym lokalizacjom - jeden w nabrzeżu Newport, RI i dwa w sercu Nowego Jorku, Arianna Skincare została opracowana dla kobiet i mężczyzn, którzy dążą do prowadzenia zdrowego stylu życia i poprawy ich urody i zdrowia przy zachowaniu integralności natury wokół globu. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.arianna-skincare.com lub zadzwoń pod nasz bezpłatny numer 888-330-1423.

Więcej informacji na temat Arianna Skincare lub Miri Torres można znaleźć na stronie www.arianna-skincare.com lub kontaktując się z Martiną Schlosser pod adresem marketing@arianna-skincare.com .