Maska do nurkowania pełnotwarzowego

Maska do nurkowania pełnotwarzowego

Maska do nurkowania z pełną twarzą 180 ° PEŁNE PRZEGLĄDANIE TWARZY: Nasz sprzęt do nurkowania zapewnia 180 stopniową widoczność, zapewniając imponujące doznania nurkowe. Zapewnia regularny, naturalny oddech z maksymalną wygodą, jak nigdy dotąd. Dzięki dołączonemu uchwytowi GoPro można łatwo podłączyć aparat do przechwytywania i ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Maska do nurkowania z silikonem pełnotwarzowym
180 ° PEŁNE PRZEGLĄDANIE TWARZY: nasz sprzęt do nurkowania zapewnia 180 stopniową widoczność, zapewniając imponujące doznania podczas nurkowania. Zapewnia regularny, naturalny oddech z maksymalną wygodą, jak nigdy dotąd. Dzięki dołączonemu uchwytowi GoPro możesz łatwo podłączyć aparat, aby uchwycić i podzielić się swoją przygodą. 180 ° PEŁNE PRZEGLĄDANIE TWARZY: nasz sprzęt do nurkowania zapewnia 180 stopniową widoczność, zapewniając imponujące doznania podczas nurkowania. Zapewnia regularny, naturalny oddech z maksymalną wygodą, jak nigdy dotąd. Dzięki dołączonemu uchwytowi GoPro możesz łatwo podłączyć aparat, aby uchwycić i podzielić się swoją przygodą. ŁATWY W UŻYCIU, PRZECIW FOGU: Podwójna struktura kanałów przepływu powietrza zmniejsza ilość mgły podczas wdechu i wydechu z oddzielnych kanałów. Łatwo ją założyć. Poświęć mniej czasu na zajmowanie się sprzętem i więcej czasu na nurkowanie z rurką.


Nazwa produktu

Maska do nurkowania z silikonem pełnotwarzowym

Materiał

płynny silikon + PC

Certyfikat

CE ROHS FDA

Grupa wiekowa

Dzieci i dorośli

Stosowanie

Nurkowanie z rurką

Przykładowy czas oczekiwania

1-3 dni robocze

Zapłata

T / T.Paypal.Western Union

Wysyłka 

Około 4-6 dni roboczych. Dhl / TNT / FedEx express, fracht lotniczy itp.

Luzem czas oczekiwania

Około 5-10 dni

Kolor

Dostępne w magazynie kolor M2068G: Pink.Blue.Black.
M2098G: czarny + czarny.czarny + czerwony. dostępny dostosowany dowolny kolor

image001.jpg

Opis:

Czy snorkeling jest dla ciebie niewygodny? Czy nienawidzisz oddychania przez rurkę w twoich ustach? Ten kompletny komplet z maskami do nurkowania jest najlepszym wyborem dla Ciebie! Oferuje użytkownikom wyjątkowe doznania podczas nurkowania, pozwalając im na wykonywanie zapierających dech w piersiach podwodnych scen. Innowacyjna technologia suchego topu umożliwia swobodne oddychanie pod wodą. Wdychanie i wydychanie oddzielnych kanałów dla skutecznego zapobiegania parowaniu. Pełny wygląd twarzy i hartowane szkło o 180 stopniach zapewniają lepszą ochronę twarzy dzięki szerszym podwodnym widokom. To najlepsza maska ​​do cieszenia się wrażeniami z nurkowania!

  

NASZA ZALETA:  

  • Jesteśmy fabryki, więc możemy zaoferować tańszą cenę fabryczną.

  • Dostosowanie jest dopuszczalne. Zapraszamy do spersonalizowania Twojego produktu.


FAQ:

P: Czy dajesz jakieś zniżki?
Odp .: Na pewno postaram się jak najlepiej, aby pomóc ci uzyskać najlepszą cenę i dobrą obsługę w tym samym czasie.

P:   Czy są tanie koszty wysyłki do importu do naszego kraju?
Odp .: Dla małych zamówień, ekspresowa będzie najlepsza. I dla masowego zamówienia, droga morska jest najlepsza, ale zajmuje dużo czasu.
W przypadku pilnych zamówień proponujemy, za pośrednictwem powietrza na lotnisko, a nasz partner wysyłamy do Twoich drzwi.

 

Informacje o firmie:
Hongkong CPLINK Technology Co. Ltd. jest maską do snorkelingu, akcesoriami do kamer Gopro, produktami na zewnątrz itp
profesjonalna firma produkcyjno-przetwórcza, ma kompletny i naukowy system zarządzania jakością. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji i zarządzaniu, doskonałemu wyposażeniu i zaawansowanej technologii, utrzymujemy ścisłą współpracę z klientami, opracowując i produkując specjalne produkty zindywidualizowane o wysokiej jakości, przystępnej cenie i wiernej obsłudze zgodnie z wymaganiami klientów.

Zapytanie