Nasza historia

Hongkong CPLINK Co., Ltd została założona w 2012 roku i ma siedzibę w SHENZHEN CPLINK ELECTRONIC CO., LTD i DONGGUAN SMACO sportowe towarów CO., LTD. Jest zestaw projektowania, produkcji, sprzedaży i usług w jednym z sportów na świeżym powietrzu dostarcza profesjonalnych przedsiębiorstw nastawionych na produkcję. W 2004 roku nasza firma pierwszej generacji maskę z rurką (M2068) wyszedł, jest liderem rynku w produkt z nurkowaniem z rurką. Marki firmy jest właścicielem SMACO, SCORKL, SCORKLER i tak dalej. Duch ciągłej innowacji w oparciu o tylko zrobić różnicę. Firma utworzyła serii pływających wody sporty produktów, Seria produktu akcesoria kamer Gopro, odkryty camping linii produktów do budowania Wspólnoty ekosystemów, w dobie Internetu i pomyślnie przeszły ISO9001, system certyfikacji BSCI itp.


Nasze fabryki

SMACO Sports towarów Co. Ltd. jest snorkel maski, akcesoria do kamer Gopro, produktów na zewnątrz itp profesjonalnej produkcji i przetwarzania firmy, posiada system zarządzania jakości kompletne i naukowych.

Firma znajduje się w Shenzhen dzielnicy Longgang, teraz ma prawie 100 wyjątkowych pracowników i produkcji, środowisko pracy.

Z krajowych i międzynarodowych top D & R zespół, sprzęt do produkcji zaawansowanych i doświadczonych wskazówki techniczne.

Wiodących, dojrzałe technologii i doświadczenia w globalnej nurkowania dostarcza branży.

SMACO jest marką flagową firmy, produkty marki dla sprzedaży krajowej i zagranicznej krajów (w tym Stany Zjednoczone, Japonia, Tajlandia, Kanada, EUR itp).

I przez większość klientów.

Firma ustawiona rozwoju produktu, produkcji i sprzedaży jako jeden, firma posiada dział rozwoju pleśni, wstrzyknięcia oborywanie dział, płynnego silikonu wtrysku dział, kompletną linię produkcyjną, dział sprzedaży i tak dalej. Warsztatu formy ma CNC machining lustro EDM, cięcia drutu, centrum, wstrzyknięcia oborywanie warsztaty z wielu zestawów automatycznej wtryskarki, wtryskarki płynnego silikonu. Z zaawansowanych urządzeń do zapewnienia zdolności produkcyjnych, tak, że klienci mogą być pewni.

W chwili obecnej firma nurkowania dostaw, sportowe kamery akcesoria Produkty, energii słonecznej i innych mobilnych produkcji moc.

Od utworzenia spółki była energiczna postawa, efektywnej pracy służyć szerokich mas klientów. Naszym jedynym celem jest: zrobić klient potrzebuje zrobic produktu.

SMACO sportowe towarów Co. Ltd. Integralności, wytrzymałości i jakości produktów, uznane przez przemysł firmy.

Zapraszamy znajomych z różnych środowisk przyjść na wizytę, orientacji i negocjacji biznesowych.


Nasz produkt

Snorkel maski, nurkowanie gogle, sportowe kamery akcesoria, poza moc banku itp.


Stosowania produktu

sporty wodne, Camping na zewnątrz, Gopro kamery itp.


Nasz certyfikat

CE, RoHS, FDA, ISO9001, BSCI itp.


Sprzęt do produkcji

Centrum obróbcze CNC, lustro EDM, drut, cięcia, formowania warsztaty z wielu zestawów automatycznej wtryskarki, wtryskarki płynnego silikonu.


Rynek produkcji

Stany Zjednoczone, Japonia, Tajlandia, Kanada, EUR, Australia itd.


Nasze usługi

Mamy najlepsze profesjonalne przed sprzedażą i po sprzedaży usługi drużyny.

Nasze przewagi:

1. dobra marka wartość;

2. w całym kraju marketingu sieci;

3. mocne innowacja zdolność;

4. silne przetwarzania zdolności, ISO9001\BSCI system zapewnienia jakości i czas dostawy;

5. rozległe doświadczenia usługi w branży;

6. Zaopatrzenie w magazynie.